Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13 évesen már érezhetem azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen már érezhetem azt, hogy rátaláltam az igaz szerelemre? Vagy még túl korai?

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 18:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Igaz szerelemre???Na ne röhögtess már. Még azt sem tudod hogy mi az hogy szerelem, nem hogy igaz szerelem. 24/L
2009. nov. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
az nem biztos ;)
2009. nov. 18. 18:47
 3/21 anonim válasza:

Ha tudnád még hány igaz szerelmed lesz =).

Az érzés az normális, de hidd el...ilyenkor még korai.

2009. nov. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Érezheted és még annyiszor fogod is az életben -amit most persze nem hiszel el mert a világot köd mögül nézed-amúgy ez korfüggetlen,én 26 évesen is éreztem meg előtte is párszor :).Kis aranyos :)
2009. nov. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

hát ha igen akkor pocsék egy életed lesz, mert annak az esélye hogy 13 éves korodtól vele maradj az esküvőig annak az esélye a nullához közelít.

Én pl 24 évesen is csak remélem hogy nem tudom még milyen az igazi szerelem, és nem pont azt vesztettem el egy éve...

:)

2009. nov. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
8%
Nagyon kis aranyos vagy. ;) Lehet én is megszeretgetnélek nagyon, ha láthatnálak félmeztelenül, camon. :P:D
2009. nov. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Én is 13 (már majdnem 14) voltam mikor összejöttem az első, és egyben mostani barátommal. 10 hónapja vagyunk együtt és én is ezt érzem. Tudom hogy ezt most sokan le fogják hurrogni h. ilyen nincs, meg h. majd úgyis sokkal később fogom megtudni h. mi az igaz szerelem. De én hiszek benne hogy ez az. Mert a környezetemben elég sok ember van aki ilyen fiatalon jött össze a párjával és a mai napig együtt vannak. Pedig már nem fiatalok...

Úgyhogy igen, szerintem érezheted ezt. Az más kérdés h. mit hoz a sors, de tudod: a remény hal meg utoljára! Bármi megtörténhet. :-)


14/L


Ja és ebből is látszik h. igenis lehetséges:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2009. nov. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Igen, érezheted, de az tuti, hogy nem ez az igaz szerelem. Én is minden szerelemről azt hiszem, hogy ez az igazi, pedig nem. Egyszerűen csak más mint a többi. De ez is így van rendjén. Nincs 2 egyforma szerelem, ezért is különleges az összes. :))

L/15

2009. nov. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Érezni érezheted, de semmiképpen ne kötelezd még el magad. Pár év alatt nagyot fog alakulni a személyiséged és az értékrended. Én csak ezek miatt mondom, hogy túl korai ezt kijelenteni. Ha meg tényleg így lesz, akkor tényleg szívből örülök neki, viszont ez annyira ritka.
2009. nov. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
=) nem hiszem, szt még túl korai, bár én is 13 évesen jöttem össze párommal és fél éve lett vége (16vagyok) 2.5 évig voltam vele együtt, én is azt hittem h "igaz szerelem" de mégsem :D
2009. nov. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!