Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek? A barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? A barátnőm 3,5 hónapja megcsalt és megujjazták egy buliban, de én megbocsátottam neki. Most, három hónap elteltével egyre többet gondolok vissza erre, és leginkább szakítanék vele, de szinte nem tudnék okot mondani neki, hogy miért.

Figyelt kérdés
2013. nov. 18. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
add át nekem a barátnőd majd én kezelésbe veszem
2013. nov. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez nem elég ok?
2013. nov. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod, hogy már nem tudsz úgy tekinteni rá, mint a baklövése előtt, megtört benned,amit iránta éreztél...ennyi.Mit kell túlbonyolítani?
2013. nov. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 zotanbro ***** válasza:
gyökér vagy..szakíts vele-,-
2013. nov. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
dehogy vagy gyökér.. akkor leszel az ha megtartod :D
2013. nov. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az hogy megcsalt elég ok.

Ha engem a párom megcsalna, gondolkodás nélkül kidobnám, bármennyire is szeretem őt. Inkább leszek magányos, semmint egy szar kapcsolatban, ahol attól kéne rettegnem, hogy mikor csal meg utoljára, mert aki egyszer megtette, és látta, hogy nincs semmilyen szankciója a tettének, az meg fogja tenni másodszor is.

2013. nov. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eleve meg sem kellett volna neki bocsátani. Itt kezdődött a probléma...
2013. nov. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És most több mint három hónap után hivatkozzak erre?
2013. nov. 22. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!