Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék még? Nem akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék még? Nem akarom feladni!

Figyelt kérdés
A párommal három éve vagyunk együtt. Az utóbbi hónapokban rengeteg problémánk adódott, főként abból, hogy az első időszakban nem tettem szóvá, ha valami nem tetszett és ezt mostanában próbálom pótolni. Mindig ő volt, aki kérte, hogy szóljak, ha valami nem tetszik, most megtettem. Az utóbbi hetekben sokszor kezdeményeztem beszélgetést, kértem, hogy változtassunk bizonyos dolgokon. Mindig támadásnak vette és mártírkodva azt mondta: "Mindenért én vagyok a hibás!", holott nem ezt mondtam, csak kértem, hogy próbáljunk közelebb kerülni egymáshoz, mert eltávolodtunk. A sértettségén nem tud túljutni és ezáltal minden maradt a régiben és mi egyre és egyre távolodunk. Hetente kétszer találkozunk, az is feszült légkörben telik, szinte szikrázik a levegő és egyre nyugtalanabb vagyok emiatt, már aludni sem tudok. Fogalmam sincs, mit tehetnék még, ezer módon próbáltam közeledni felé, de hiába mondja, hogy szeret és nem akar elveszíteni, nem javul a helyzet. Beszél, de nem cselekszik. Már felőröl ez a helyzet és legszívesebben ordítanék, pedig nem vagyok erőszakos típus.

2013. nov. 25. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:
56%

ezen nincs mit megbeszélni szerintem

a másik fél nem akar változtatni

hagyd a fenébe csak a megszokás miatt vagytok együtt

2013. nov. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ASOT ***** válasza:
70%

Elvileg már mindenféle módon megpróbáltad körbenyalni de nem lett semmi.

Ha kínlódni akarsz tovább és sírdogálni, meg be akarsz állni a naiv szánalmas nők közé akkor hajrá folytasd csak.

de ha azt akarod h agyacskád kitisztuljon, és még az életben normális kapcsolatod legyen akkor hagyd ezt a kínlódást a fenébe.

2013. nov. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!