Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ember az elso nagy tinikori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ember az elso nagy tinikori szerelmét valaha elfelejti?

Figyelt kérdés
Mármint ugye sokan látták a Szerelmunk lapjai címu filmet.Nos nekem most ért véget az a nagy tinikori szerelmem,15éves vagyok és a mostmár volt barátom azt hiszi az élet olyan,mint ez a film.Hogy majd pár év mulva találkozunk és lehet ujrakezdjuk.DE én inkább el akarom felejteni.Ha dobott,akkor miért beszél ilyeneket?Aztmondta ki szeretett belolem,nem ugy szeret ahogy régen,de akkor meg mégis miért beszéli azt,hogy majd pár év mulva osszetalálkozunk?:( Felnottek véleményére vagyok elsosorban kiváncsi,hogy ti elfelejtettétek az elsot?:)
2013. nov. 26. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
el
2013. nov. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Elfelejtettem, és ő is ugyanezt mondta nekem :) Ne is foglalkozz vele, boldog ember leszel, csak szedd össze magad.

Sokan mondanak ilyet szakításnál, csak azért hogy kevésbé legyen kínos.

Igyál egy üdítőt öcsém. :D

2013. nov. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ittam udítot ecsém:D csak nem értem akkor miért beszéli ezt.az élet nem szerelmunk lapjai..tovább akarok lépni,nemakarom magamban hagyni ezt a ki szikrányi reményt.
2013. nov. 26. 17:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd idővel eltűnik az érzés, a filmet pedig hagyd a fenébe.
2013. nov. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
azt fogom tenni:)
2013. nov. 26. 17:44
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

El fogod felejteni.

Egyébként ez még a viszonylag korrekt szakítás kategóriája. A Szerelmünk lapjai helyett viszont valószínűbb, hogy azt szeretné: reménykedj. Van egy olyan típus, aki szereti talonba rakni az embereket, mert így érzi magát többnek.

Felejtsd el.

2013. nov. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
Ne már mintha én lennék. Engem bnőm dobott azt monda kiszeretett belőlem de ő is azt mondta nem úgy szeret ahogy kellene de azt mondta, hogy a jövőben még lehet, hogy újra lehet köztünk valami csak ő most élvezni, hogy az egyetemen körüludvarolják. Fiú vagy vagy lány?
2013. nov. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
lány vagyok..:)
2013. nov. 26. 17:54
 9/9 anonim ***** válasza:

Jaj, ez a szöveg...! Nekem volt olyan exem, aki egyenesen azt mondta, hogy majd a következő életünkben együtt leszünk. :DDD Szerintem hagyd ezt a pasit a francba, ha valakivel az ember együtt akar lenni, akkor azt most akarja és nem majd valamikor évek múltán.

Az első szerelem meg olyan, hogy utána jön a második. Az az igazság, hogy a tini kapcsolataim, most, hogy visszagondolok, igazán nem hagytak bennem mély nyomot. Az első nagy szerelem később jött, de miután szakítottunk, iránta is elmúltak szépen lassan a komoly érzelmek.

Én nem hinném, hogy most vagy utoljára szerelmes. :)

2013. nov. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!