Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szeretett engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeretett engem valaha ez az ember? Ennyire szemét, hogy lehet valaki?

Figyelt kérdés
Pár napja szakított velem a barátom majdnem 5 év járás után,ostoba kifogásokkal vetett az egésznek véget,én sírtam és kértem,hogy ne legyen vége,de ő erősködött,hogy amúgy mennyire szeret,de ezt ne folytassuk,mert én ilyen meg olyan vagyok(kifogások).Azóta kerestem nem is egyszer és nem válaszol az üzeneteimre,egyszer írt,hogy milyen rosszul van nagyon kedvetlen. Erre látom most,hogy feltölt képeket,hogy egy nagy bevásárlóközpontban vásárolgat,a kezében jó pár táska, a nővérével meg más csajokkal..gondolom milyen kedvtelen és ,hogy mennyire fáj neki.. nem hiszem el,hogy lehet valaki ennyire szemét,úgy hogy tudja a másik szenved,le is írja neki,elolvassa nem válaszol rá,közben pedig vígan éli életét..
2013. nov. 29. 18:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Biztos jobb kedved lenne, ha azok a táskák a te kezedben lengedeznének a plázában.
2013. nov. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnállak, de ne írj neki, ne alázd meg magad. Sírd ki magad, adj ki minden dühöt magadból és lépj tovább. Nem lesz könnyű, sem egyszerű de túl lehet élni. Szeretett, persze, csak a végén már nem.
2013. nov. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg próbál túllépni rajtad. Neked is ezt kéne tenned, még ha nem is könnyű. Attól, hogy nem sírja tele nonstop a facebook falát, és nem ír neked percenként könnyes üzeneteket, nem tudhatod mi játszódik le benne legbelül. Az ember sokszor nem azt mutatja a külvilág felé, mint amit valójában érez.
2013. nov. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy hiba volt, hogy sírva könyörögtél neki. Legyen már tartásod. És ne fuss utána, reménytelen, ha ő akarta így.
2013. nov. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én most nagyon dühös lettem,mert azért ennyi évet nem lehet csak úgy semmibe venni.máris "túl lép" rajtam..elég durva látni is ezt az egészet.mert a szakítás kb 3 napja történt,ha tényleg szeretne ahogy mondja akkor nem így viselkedne,mert én úton útfélen elbőgöm magam. talán az fáj,hogy ő nem szeret,és bánt,hogy neki ilyen könnyű ez az egész.bárcsak én is így tudnék viselkedni,semmibe nézni a másikat és boldogan élni minden napjaimat..
2013. nov. 29. 18:35
 6/12 anonim ***** válasza:
Ilyen pasikat ti kerítetek magatoknak...pff Nők!
2013. nov. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Valaha szeretett, - most meg már nem.
2013. nov. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
akkor a kérdésem az,hogy hogyan lehet ezt feldolgozni??? hogy ő semmibe néz,ti meg ugyanúgy szeretitek??
2013. nov. 29. 19:09
 9/12 anonim ***** válasza:
Kb. úgy, hogy nem foglalkozol vele, bármennyire is nehéz. Idővel enyhülni fog, csak légy türelmes és kitartó.
2013. nov. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Akárhogy fáj ez most neked, nem várhatod el tőle, hogy egész nap egy sarokban ülve sírjon. Természetes, hogy éli tovább az életét, ahogy neked is kellene. Kitartást kívánok neked, és hogy minél előbb tovább tudj lépni. Nem lesz könnyű...
2013. nov. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!