Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fontos érték a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos érték a szerelem?

Figyelt kérdés
Vannak sokan, akik szerelem nélkül jönnek össze, saját elhatározásból (csak mert tetszik pl.)vagy külső okok miatt. Lehet boldog egy ilyen kapcsolat? A szerelem pedig sokszor szenvedéssel jár, várni, aztán nem szeret viszont, stb. Vélemények, de főképp tapasztalatok érdekelnek. Van-e olyan, hogy jobban megéri inkább egy szerelem nélküli kapcsolat?
2013. dec. 6. 10:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Relatív.

Boldoggá a szex tesz olyan kapcsolatban, ahol nincs szerelem, ilyesmi a barátság extrákkal, a gond, hogy ez is átfordulhat szerelemmé, ragaszkodássá... itt kezdődnek a problémák. Szerintem.

2013. dec. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semennyire. Csak arra való, hogy szenvedtesse az embert.
2013. dec. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy szerelem nélküli kapcsolat is lehet boldog, de csak addig, amíg valamelyik fél bele nem szeret egy harmadikba.
2013. dec. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mert én sokáig szerelmes voltam, de sosem szerettek viszont, és már nem is tudom elképzelni, hogy lesz valaha ilyen. Olyan udvarlóm van, aki tetszik, de nem tudnék beleszeretni. Viszont rengetegen vannak, akik csak így gyorsan összejönnek, és tök boldognak tűnnek. Ezért elgondolkodtam, hogy lehet, hogy nekem sem kéne várnom?
2013. dec. 6. 10:13
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem jobb a szerelem nélküli kapcsolat, tisztelettel.
2013. dec. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
igaz engem nem is tudna ebből kizökkenteni egy sz_ros szerelem
2013. dec. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Költőnő? ***** válasza:

szerelem nélkül mit ér egy kapcsolat?

Tény, h fáj, h szenvedtet, de amikor meg jó, akkor annyira jó... Persze önmagában a szerelem nem elég, kell egy csomó más is. Legalább olyan fontos a tisztelet és a szeretet is. Ezek nélkül nincs életképes vagy boldog kapcsolat. De hogy szerelem nélkül legyek vki mellett...

És akkor mi tartson a kapcsolatban, ha mégiscsak eljön értem a szerelem?

2013. dec. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerelem elmúlik. 2-3 év
2013. dec. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 nekem pont az a baj, hogy nem múlik el, és nincs viszonozva, és jó lenne már ha jönne más
2013. dec. 6. 12:34
 10/10 Költőnő? ***** válasza:
akkor neked nem a szerelemmel van bajod hanem a tárgyával. ez azért más sztem
2013. dec. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!