Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek el holnap templomba?

Figyelt kérdés

nagyon rosszul vagyok sírnom kell, de nem tudok, szögeket ütöttem ma a karomba mert 1 csaj szarakodik velem, lehet ha elmennék 1 templomba jobb lenne?

Higgyek istenbe, hordjak a nyakamba keresztet?

Mit csináljak?


Átkozom, szánom és gyűlöm a percet mikor ezzel a ronggyal összetalálkoztam itt agyakorin.


Ember rajtam már nem tud segíteni, lehet, hogy ideje istenhez fordulnom?


hagyjatok békén....csak válaszoljatok.....fáj a karom....de nem tudok sírni, pedig akarok......


apám megcsinált, anyám megszült.....én pedig lettem.


vagy lehet, hogy a 3 xanax és a 2 deci vodka miatt van most ez velem vagy az miatt amiért baszakszik ez a riherongy szuka velem?


istentől kell segítséget kérjek mert ember, gyógyszer, tanács és együttérzés nem segít.


sírni akarok halkan, csendben......senki ne lásson és senki ne halljon sírás közben...még soha nem sírtam...soha.


2014. jan. 14. 00:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább most az ügyeletre mennék elsőre, mert a vérmérgezésen a JóIsten sem segít!
2014. jan. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 xtazin ***** válasza:
9%
Kutyát sem érdekel hogy milyen szar neked.
2014. jan. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Neked nem ártana már egy pszichológus...
2014. jan. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

akkor miért nem jössz és ölsz meg?

hmmm?

2014. jan. 14. 00:55
 5/24 A kérdező kommentje:

voltam pszichiátrián, pszichológusnál be is fektetek, hogy állítsák be a gyógyszereimet...azt hiszitek hatottak...nem.


1 valami hatott..de átver..és nem is akar semmit sem.


ezért emberben és gyógyszerben már nem keresek vigaszt.


megpróbálom istent

2014. jan. 14. 00:56
 6/24 anonim ***** válasza:
próbáld
2014. jan. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolod hogy egy kiadós gruppen kellene neked ahol 30GYK-s szűzfiú végigmegy rajtad?
2014. jan. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 PearlDiver ***** válasza:
Menj el templomba, és beszélgess Istennel, hogy mit szeretne vajon tőled ebben a legalja helyzetben.
2014. jan. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Én nem tartom magam vallásosnak (meg vagyok keresztelve, de nem járok templomba) de úgy gondolom, hogy Istent nem a templomban kell keresni, hanem a Önmagadban....
2014. jan. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
bennem nincs isten.....én kell elmenjek hozzá és megkeressem.
2014. jan. 14. 01:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!