Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek el holnap templomba?

Figyelt kérdés

nagyon rosszul vagyok sírnom kell, de nem tudok, szögeket ütöttem ma a karomba mert 1 csaj szarakodik velem, lehet ha elmennék 1 templomba jobb lenne?

Higgyek istenbe, hordjak a nyakamba keresztet?

Mit csináljak?


Átkozom, szánom és gyűlöm a percet mikor ezzel a ronggyal összetalálkoztam itt agyakorin.


Ember rajtam már nem tud segíteni, lehet, hogy ideje istenhez fordulnom?


hagyjatok békén....csak válaszoljatok.....fáj a karom....de nem tudok sírni, pedig akarok......


apám megcsinált, anyám megszült.....én pedig lettem.


vagy lehet, hogy a 3 xanax és a 2 deci vodka miatt van most ez velem vagy az miatt amiért baszakszik ez a riherongy szuka velem?


istentől kell segítséget kérjek mert ember, gyógyszer, tanács és együttérzés nem segít.


sírni akarok halkan, csendben......senki ne lásson és senki ne halljon sírás közben...még soha nem sírtam...soha.


2014. jan. 14. 00:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Látom már más kérdéseknél is "tombolsz". Ez nem tudom, hogy segít e rajtad...ha igen, csináld nyugodtan. De egyébként keresetem neked a neten segítséget: [link] 19 órától reggel 7 óráig keresheted őket skype-on. Vagy ha úgy gondolod az sem segít menj el az ügyeletre (viccen kívül).
2014. jan. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Isten nem olyan, mint egy automata; bedobsz valamit, és kidobja a kívánságot.

"Kérjetek, és adatik" ez igaz, de nem 1 csapásra megy. Lehet, hogy más módon fog segíteni, mint ahogy te elképzeled. Pl itt az egyik hozzászólás talán, vagy belefutsz valakibe élőben, és az segít, stb.


Ha ebben reménykedsz, hogy most kéred, mert most kell, és megkapod pont azt amire vágy, akkor mélyebbre kerülsz. Nem ismersz engem, de elhiheted, ne így állj hozzá.


Katolikus vagyok, nem viselek keresztet a nyakamba, de semmi nem fog változni, ha most keresztet raksz a nyakadba. Nem visz közelebb Istenhez az, ha 1000 keresztet vetsz, + 1 a nyakadban.

Ha azt hiszed a kereszt segít, akkor csalódni fogsz.


Nekem is volt már mély lelki fájdalmam, bánatom 1 lány miatt. De alakítsd át a bánatot, ne gyűlöletté, mert az fejvesztett állapot.


Amúgy is, ki ez a lány? Valaki? Egy senki, a sok közül. A világ mindig is térde akar majd kényszeríteni. Eltévedtél apukám ha azt hitted, itt az élet csupa öröm és Hawaii; "Sírj, bánkódj, haragudj, szégyelld magad, hibáztasd magad!" Ezt akarják. Kik ők, hogy téged a saját magad ostorozására rávesznek? Senkik.


Azt mondod, azt a lányt itt ismerted meg ezen az oldalon. Itt mindenki no-name. Miért csinálsz belőle valakit? Aki hatással van rád? Legyen hatással rád az aki megérdemli, családtag, példakép, barát, szerelmed.

Bármit is éreztél iránta, ami miatt most ezt tetted, haszontalan, vak, és félrevezetett érzelmek voltak. Fölösleges energia, amit még most is pumpálsz a semmibe.


Ne mard magad! Nem éri meg.


http://www.youtube.com/watch?v=HkTa3-ZZbD8

2014. jan. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
9. és 11. vagyok. A 12.nek teljesen igaza van!!!!!!! Fogadd meg azt amit írt. (Ez a videó pedig szuper!)
2014. jan. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Kamú gyanús a kérdés...
2014. jan. 14. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Utolsó: én nem hiszem, hogy kamu lenne. Én beszéltem már Ricsivel, ő tényleg ilyen.

Ricsi: először is, ha már nem mész az ügyeletre, betadinnal tisztísd le a sebeidet (miután kiszedted a szögeket), és nagyon figyelj, mert ha az ütőered mentén elindul egy vörös csík, akkor az vérmérgezés, ha eljut a szivedig, halott vagy. Ha látod a csíkot, azonnal hívj mentőt!

Ha úgy érzed, el kell menned a templomba, menj. Ha hiszel istenben, akkor imádkozz hozzá! Az a lényeg, hogy tényleg higgyed, amit állítasz, higgy abban, hogy minden jóra fordul! Ha nem hiszed tiszta szívedből azt amit mondasz, akkor az üres ima mit sem ér! Én nem vagyok vallásos, én a tudományban hiszek, de tiszteletben tartom mindenki vallását. Egy dolog biztos: ha tényleg, igazàból hiszel valamiben, akkor teljesülni fog. Ha az emberek meg tudnak gyógyulni a mellrákból, akkor te is le tudod győzni ezt a fájdalmat!

De legelőször fertőtlenísd a sebet!

2014. jan. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Takarodj már el az oldalról!!!

Azt igérted hogy felkötöd magad te szánalom kupac!!!

Rendesen kjárna neked egy jó verés, az észhez térítene..

2014. jan. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ki volt az?
2014. jan. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

kihúztam a szögeket.

domestost raktam rá..ennyi.


nem mentem templomba mert egy lányt kell meghódítanom akit itt ismertem meg.

nem tudok megnyílni...és ez a baj..nem tudok közel menni hozzá....és elveszítem..már el is vesztettem.

2014. jan. 14. 14:15
 19/24 anonim ***** válasza:
Azt mondtam betadint! Jód-tinktúrát! Vagy alkoholt, sebbenzint, de ne domesztoszt! Azért ennyi eszed lehetne....
2014. jan. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

haggyál mál ez a legkisebb bajom..inkább segíts!!!!!!!!!!!!!!!!!



http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2014. jan. 14. 14:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!