Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám kevésbé fájdalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kevésbé fájdalmassá tenni a szerelmem hiányát?

Figyelt kérdés

Külföldön van, sajnos muszáj volt mennie és már október óta nem találkoztunk, én pedig már teljesen ki vagyok akadva, annyira hiányzik, és még 4 hónapig távol lesz tőlem :( Persze vagy ő keres, vagy én őt minden nap, de akkor is nehéz, mert nincs itt velem. Eddig egész jól bírtam, de pár napja egyre rosszabb és nem tudom, mivel lehetne ezen enyhíteni, mert már nem elég a hangja és látni a skype-on, én át akarom ölelni és meg akarom csókolni...

Akik voltak/vannak ilyen helyzetben, hogyan bírják?


2014. jan. 22. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
6%
heroinnal
2014. jan. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
vibrátor..
2014. jan. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
A barátom 5 km-re lakik tőlem, 3 hete nem találkoztunk, szinte nem is keres, ha én nem keresem őt. Szerintem ez rosszabb, mint a Te problémád...
2014. jan. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
dugj fel magadnak pár dianás cukorkát :D olcsó megoldás... amúgy nemtudom nincs ötletem :)
2014. jan. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!