Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy férfi csak egyetlen nőt szeret (azt, akivel együtt van) és soha nem gondol másra, soha nem tetszik meg neki más nő?

Figyelt kérdés

Van még ilyen férfi a világon? Fiúk, ne haragudjatok meg, légyszi, a kérdésem miatt... de nagyon nagyot csalódtam abban, akivel már több, mint 4 éve együtt vagyok. Amikor megismerkedtünk, én róla tényleg elhittem, hogy ő más és neki csak én kellek majd örökre, mert akkoriban ő rá sem nézett nás nőkre...

Aztán most Szilveszterkor bevallotta nekem, hogy nem ok nélkül vagyok féltékeny már két éve az egyik kolléganőjére, mert igenis tetszett neki a csaj (és talán még most is).


2014. jan. 25. 16:07
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

Attól még lehet más nőkkel és firfiakkal is kicsit viccelődni hülyülni apró flörtöket elejteni, pláne h ők kollégák a kollégák sokan hülyeségből is csinálják ezt.


Felfújod ezt nagyon!

2014. jan. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

Kérdező

Az a nagy b--ös helyzet, hogy jódolgodban ha nincsen problémád gyártasz magadnak.

Nah és ha jóban vannak? Nem lehet jóban egy szimpatikus kolléganőjével mert te féltékenykedsz?

Nálad valami nincsen rendben az fix.


Amig nem találják fel a gondolatolvasó gépet, addig SEHONNAN nem fogod tudni mire gondol szex közben. Max ha a nevét mondja közben.

Bakker....

2014. jan. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

Ugyan miért lennétek hárman a kapcsolatban? :DD

MI VAN?

Tetszik neki, szimpatizál vele. ÉS? Sosem lesz olyan, aki 10 évig csak téged lát, csak te tetszel neki, csal veled szimpatizál :) Ettől még jobb esetben te leszel a topplista élén, a többiek meg lejjebb kullogna. Ha meg valami nem tetszik, és szerinted nagyon nem normális, akkor megpróbálod megbeszélni, változtatni, vagy szakítasz

2014. jan. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
hát ez az... szilveszter óta (amikor ezt előadta nekem), azóta még a feldolgozás folyamatában vagyok... nem igazán tudok se köpni még, se nyelni... most próbálom kitalálni, mi legyen. should I stay or should I go... :S
2014. jan. 25. 16:20
 15/35 anonim ***** válasza:

Úristen :)

Azóta ezen filozofálsz?

Ajjajj gondok vannak odafent egy picikét...

2014. jan. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
oké. most le lettem oltva.
2014. jan. 25. 16:23
 17/35 anonim ***** válasza:

ezen nincsen mit feldolgozni nem érted?

Nem létezik a probléma, csak csinálod a műsort neki :/

2014. jan. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetértek a kérdezővel. Most itt mindenki nagyon letudja oltani, hogy magának csinálja a problémbát stb.. De ti mit szólnátok, ha a Ti csajotok/pasitok vallaná be, hogy tetszik neki a kollégája????Akivel mellesleg nap mint nap együtt van.. Hát szerintem aki szereti a másikat ugyanígy kiakadna..
2014. jan. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
köszönöm. :$
2014. jan. 25. 16:29
 20/35 anonim ***** válasza:

Mellesleg az lesz a vége, hogy ha sokat műsorozol ilyenekkel, a másik csaj karjába hajtod, hiába nem akart tőle semmi alapból.

(ezt hivják önbeteleljesitő jóslatnak.)

2014. jan. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!