Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy férfi csak egyetlen nőt szeret (azt, akivel együtt van) és soha nem gondol másra, soha nem tetszik meg neki más nő?

Figyelt kérdés

Van még ilyen férfi a világon? Fiúk, ne haragudjatok meg, légyszi, a kérdésem miatt... de nagyon nagyot csalódtam abban, akivel már több, mint 4 éve együtt vagyok. Amikor megismerkedtünk, én róla tényleg elhittem, hogy ő más és neki csak én kellek majd örökre, mert akkoriban ő rá sem nézett nás nőkre...

Aztán most Szilveszterkor bevallotta nekem, hogy nem ok nélkül vagyok féltékeny már két éve az egyik kolléganőjére, mert igenis tetszett neki a csaj (és talán még most is).


2014. jan. 25. 16:07
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
honnan veszed hogy műsorozok neki??? és ha csak magamban őrlődök de neki nem szólok erről semmit...?
2014. jan. 25. 16:31
 22/35 anonim ***** válasza:

mert megromlik a kapcsolatotok az örlődéseden.

az ilyesminek a vége mindig feszültség

2014. jan. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy van ilyen, de ez az autizmus egyik vállfaja az biztos.
2014. jan. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Tök mind1, biztos nem úgy állsz már hozzá mint eddig, hanem durcizol magadban. Mind1, vagy szeret, vagy nem és szakítotok :)
2014. jan. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Igen én ilyen férfi vagyok és a kutya sem értékelte ezen tulajdonságomat sohasem :):):):):)
2014. jan. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Istenem.. ennyi érzéketlen, okoskodó embert...:"DD
2014. jan. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
azért arra mondjuk kíváncsi lennék, ha én nőként ilyet mondanék a pasimnak, hogy "figyi, amúgy marhára aláfeküdnék XY kollégámnak és már két éve róla fantáziálok", akkor mit reagálna... ja, bocs, akkor már biztos ribi lennék, nem igaz? de pasiknál ez teljesen rendben van! ;)
2014. jan. 25. 18:09
 28/35 anonim ***** válasza:
0%

Azt mondta tetszik, nem aláfeküdne :)


Senki nem mondta, hogy amit lehet neki, neked nem lehet.

Vannak ilyenek is, a ribizés alapból felismered a szűklátókörűséget.

Látom nem fontoltad meg amit irtunk.

2014. jan. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

jól van, csak puffogok. :)


de akkor majd lehet én is kinézem ezek után valamelyik erős fiút a raktárból... :D

2014. jan. 25. 18:14
 30/35 anonim ***** válasza:

neked sem kell vaknak lenni.

Csak hűségesnek. :)

2014. jan. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!