Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon ciki lenne valamikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki lenne valamikor a jövőben újra felkeresni és írni neki? Ha érdemes mennyit várjak?

Figyelt kérdés
Még az ismerkedési fázisban jártunk a lánnyal amikor is az egyik találkozónk alkalmával közölte, hogy jobb lenne ha nem mélyítenénk tovább a kapcsolatunkat, mert jelenleg nem áll készen egy komoly kapcsolatra és se nekem se magának nem akar csalódást okozni ugyanis egy pár hónapja véget ért kapcsolata még mindig nyomasztja. Mivel ez alatt a rövid idő alatt is nagyon megszerettem és csak rá tudok gondolni, gondoltam adok neki időt és később írnék neki ugyanis úgy váltunk el, hogy nincs harag, sértődés és ha a jövőben újra látjuk majd egymást tudunk egymásra nézni és egymással beszélni. Úgy érzem ha a körülmények mások lettek volna ez az egész működhetett volna. Mikor először találkoztunk hihetetlen módon egy hullámhosszon voltunk és nem volt kérdéses, hogy lehet köztünk valami. Az, hogy ez lett a vége annak köszönhető, hogy az utóbbi időben sokat gondolkodott és nem volt biztos magában. Érdemes lenne most pihentetni ezt az ismertséget és később újra keresni őt? Ha igen, mennyi időt várjak?
2014. jan. 31. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Szerintem csak elbizonytalanodott az érzéseivel kapcsolatban azért mondta. Szerintem nem kellene feladnod hanem küzdeni érte így már ezzel is bizonyítod, hogy fontos neked. Legrosszabb esetben ugyanitt leszel. Ebből a pihentetésből majd újra felkeresésből semmi nem szokott lenni, vagyis szokott, találnak más pasit.
2014. jan. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

ha még mindig szereted akkor később keresd fel.de mindenképp adj neki időt,mert ezt még fel kell dolgoznia.

szerintem 1-2 hét elég lesz,de gondolom fel tudod mérni a helyzet súlyosságát

2014. jan. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Nem szeretném feladni ugyanis hosszú évek után benne megtaláltam az a bizonyos valamit amit úgy érzem mindig is kerestem. Az egyik legjobb barátnője korábban mondta nekem, hogy a kiszemeltem nem túl tapasztalt és inkább visszahúzódó és ezt én is éreztem, de tetszett is, hogy nem egy csapongó lány. Hogy próbáljam meg folytatni a dolgot? Írjak neki egy üzenetet amiben leírom mit érzek vagy hívjam fel egyszer? Nem szeretném ha úgy tűnne mint akit nem lehet levakarni magáról az embernek de nagyon hiányzik.
2014. jan. 31. 23:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia


én is hasonló szituban vagyok, neked mi lett a vége?

2018. febr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!