Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy unalmas szürke életű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy unalmas szürke életű kevés baráttal rendelkező otthonülős embert is lehet szeretni vonzódni iránta, akarhat egy lány kapcsolatot egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés

Szeretnék változni de ez nem olyan egyszerű.

Nincsen baráti társaságom és népszerű sem vagyok soha nem is voltam.


Talán először ki kéne gyúrnom magam hogy legyen valamennyi önbizalmam


26f


2014. febr. 7. 18:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Párom is ilyen :) és jól megvagyunk :)
2014. febr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nekem sincs sok barátom, de les.arom.Aki a barátom, az tényleg a barátom.Tény h keveseb ismerkedési lehetőség van, de így is megoldható.

Egy hasonló stílusú lány tud hozzád vonzódni.De a kigyúrást felejtsd el, csak akkor kezd el ha nem csajozni akarsz vele...

2014. febr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Tény, hogy ad némi önbizalmat a kidolgozott test, de tévhitben élnek azok, akik ezzel azonosítják a sikerek mennyiségét, minőségét.

A szocializálódással vannak nálad gondok. Ne mondd, hogy nincs a lakhelyeden vagy ahhoz közel olyan közösségi színtér, ahová el tudnál járni. Pl. táncóra, nyelvkurzus, önkéntesség, kreatív hobbi klub, egyebek. Csomó helyen tudsz ismerkedni. Még közlekedés során is lehet. :)

2014. febr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
22%

Egy unalmas szürke életű kevés baráttal rendelkező otthonülős lánynál biztosan van esélyed. Csak az a kérdés, hogy akarsz-e ilyen lányt, hogy aztán egymást húzzátok lefelé a negatív kisugárzásotokkal.


Marad az internetes ismerkedés vagy Marok Marcsi.:D Attól, hogy kigyúrod magad még nem fognak megőrülni érted a lányok.

2014. febr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
57%

ugyanígy állok :( 26/f

Sose lesz senkink tesó!

2014. febr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Ráadásul van egy lány akivel randizgatok de kezdek nála egyre gátlásosabb lenni..


Ő tele van életvidám emberekkel és sok férfi meg akarja szerezni.. :/

2014. febr. 7. 18:47
 7/21 anonim ***** válasza:
Én nem kezdenék és nem is kezdtem soha szürke, otthonülős emberrel. Nem bírnám elviselni. Én mászkálós vagyok, szeretek programokat szervezni. Nekem sincs sok barátom, ez nem hártány, mivel igazi barátokból kevés van. De olyannal, akinek az a nap fénypontja, hogy leülhet a tévé elé, nem tudom elképzelni az életemet. De ha a csaj is hasonló mint te, akkor simán vonzódhat hozzád. Viszont nem lesz valami fergetegesen izgalmas életetek, az tuti.
2014. febr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Ha megtudja kivagyok valójában.. (egy senki) :/


Már nem fog utánam vonzódni


De már kezdődik is a mert, nem rég még ő is keresett de mostanában már egyoldalúvá vált a dolog már nem olyan az egész mint az elején :/

2014. febr. 7. 18:49
 9/21 A kérdező kommentje:

De én is mennék a párommal szívesen...


Meg tudnék változni csak egyedül nem megy.. :/

2014. febr. 7. 18:50
 10/21 A kérdező kommentje:

Kezdek a lánnyal is egyre gátlásosabb lenni már nem merek olyan lenni mint az elején


bár lehet az sem volt jó amikor agyonromantikáztam a dolgot versek virágok stb.

2014. febr. 7. 18:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!