Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szakítsak vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítsak vele? Hogyan tegyem? (távkapcsolat)

Figyelt kérdés
Van egy fiú, nem magyar. Augusztusban ismerkedtünk meg, és én nem is akartam volna belőle semmit, csak amolyan nyári futó szerelmet, és igen, most verem a fejemet a falba, hogy összejöttem vele. Visszament az ő országába. Sokáig nagyon jól kijöttünk egymással, rengeteget beszélgettünk, skypeoltunk. Mostanában vettem észre magamon, hogy már nem is gondolok rá annyit amennyit régen, nem is akarok vele beszélgetni. Kezd idegesíteni, néha már "utálom". Amúgy is keveset foglalkozik már velem, sokszor kiröhög pl. nekem korábban kell kelnem mint náluk stb. A múltkor pedig történt velem egy nagyon nagy és jó dolog, mire semmit sem reagált, csak annyit, hogy neki még mindig fáj a háta. Én ezt már nem szeretném folytatni vele. Ennek semmi értelme, bár az elején sem volt, és még dühösebb vagyok magamra, hogy idáig hagytam. Viszont nem hinném, hogy nekem van ahhoz elég erőm, hogy megmondjam neki, hogy vége van. Eleve, mindezt angolul kellene megtennem... Esetleg volt már valaki hasonló helyzetben? Az is a baj, hogy ő kevésbé tud angolul, és sokszor máshogyan kell mondanom neki, emiatt is félek. Én nem nagyon akarom már tovább ragozni vele a dolgot, ez nem kapcsolat ami közöttünk van, utálok vele beszélni így nem is szoktam sokat írni, szóval nagy hülye hogy ha nem sejt valamit. Szerintetek rossz ötlet, ha esetleg ott van mellettem a barátnőm miközben megmondom neki, mert egyedül nincs hozzá elég erőm?
2014. febr. 9. 18:57
 1/4 A kérdező kommentje:
17/L
2014. febr. 9. 18:58
 2/4 anonim ***** válasza:

Most azért is akarsz vele szakítani, mert én nem reagált semmit a te írásodra, hanem azt írta, h fáj a háta...

Nem tudom mi esik nehezedre, h szakíts vele, ez nem nagy kapcsolat a leírásod alapján, úgyh no para..

2014. febr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

-én

*ő nem reagált :D

2014. febr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért nem bonyolult valakivel NEM beszélni skype-on. Ha ő se keresd, te se keresd, pláne h már neki sincs igénye arra h gyakran keressen.


Ez tök 1×ű helyzet.

2014. febr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!