Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alig fogjuk látni egymást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alig fogjuk látni egymást, valakinek hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés

22 éves nő vagyok. A páromat, akivel együtt élünk, a héten felvették abba a gyárba állandó dolgozónak, ahol én diákmunkásként dolgozom. 3 műszakos munkarendje lesz. Én a munka mellett egyetemre járok, így fixen csak délutános műszakban tudok menni az óráim miatt. Eddig mindig egy műszakban mentünk, és ez nagyon jól működött közöttünk. Most három hétből kettőn alig fogunk találkozni, csak műszakváltáskor, illetve hétvégén (ha nem hívják be túlórázni, mint most, első héten). Tudom, hogy sok család van így, olyan is, ahol már gyerek is van, és az ő tapasztalataikra lennék kíváncsi. Hogyan érzitek magatokat ebben a helyzetben? Hosszú távon mennyire elviselhető? Vagy csak, ha van kedvetek, meséljétek el, ti hogyan próbáltok javítani rajta.

Előre köszönöm a segítő válaszokat!



2014. febr. 14. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem veszes :) Mi ket evig havonta egyszer-ketszer talalkoztunk csak, mert kulon orszagban laktunk. Ha szeretitek egymast, akkor nincs gond.
2014. febr. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom, milyen a távkapcsolat, az is volt pár éve. Én tönkrementem bele. Aztán rájöttem, hogy valószínűleg azért, mert csak nekem volt rossz így.

Örülök, hogy nektek sikerült jól kijönnötök belőle még ilyen körülmények között is!

2014. febr. 14. 09:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Ajjaj, mi lesz most? Valentin napi szakítás?
2014. febr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy 0 érzelmi intelligenciával rendelkező is fog válaszolni. :)
2014. febr. 15. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!