Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egész végig nem élvezem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egész végig nem élvezem a párommal a szexet, pedig pettinggel orgazmusom is van. Volt már valakinek hasonló tapasztalata? Mit tehetnénk?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt. szeretjük egymást. Az első együttlétünk két hónapja volt kb, akkor én szűz voltam ő nem. (én 18 vagyok, a barátom pár évvel idősebb) Az ugyan úgy nem volt rossz, de jó sem, igazából szinte semmit nem éreztem. Azóta volt egy-két alkalom mikor jó volt egy kis ideig, mikor éreztem, hogy azért csináljuk mert szeretjük egymást, de alig.

Már elég csalódottak vagyunk mindketten. Így ő sem élvezi igazán, nem is tud ellazulni egészen mert azon igyekszik, hogy megtaláljuk hogyan legyen jó nekem is.

Kezdem azt gondolni hogy valami baj van velem, ő mindent megtesz értem abban biztos vagyok. Az eddigiek miatt már nem is kívánom az egészet. :/

Tanácstalanok vagyunk már mit csináljunk. Örülnék bármilyen tapasztalatnak, ötletnek. :)


2014. jan. 3. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Elélvezel és nem élvezed ?


Gumi az oka vagy pszichés ok ?

2014. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Eddig egy csajom sem panaszkodott... Ha jól nézel ki próbáld ki velem. Ha velem sem élvezed, akkor veled van a baj :D
2014. jan. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj! Egy teljesen normális dolgon mész keresztül. Az hogy egy frissen összejött pár megtalálja az ideális testhelyzetet, hangulatot, időt, és minden más tényezőt a megfelelő orgazmushoz, nagyon sokszor kell ezt gyakorolni.

Fiatal vagy, és ha jól értettem alig volt együttlétetek még. Hát csak lazíts! Fogamzásgátló módszert alkalmazzatok, hogy az se legyen stressz, és hajrá, csak lazán gyakoroljatok, minél többet, s meglátod megtaláljátok, hogy mi a jó nektek!!!

2014. jan. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A megfelelő erogén zónák megtalálása munka és tanulás kérdése. A fiú ingereljen téged aktus közben is mindennel, amivel tud, ne csak egy dologgal. Aztán olyan is van, hogy eltérőek az emberek szexuális igényei. Te meg mennyire ismered magad, melyek az érzékeny erogén területeid, megtanultál már maszturbálni és egyedül orgazmust elérni ? Mert azért ugye senkit nem lehet akarata ellenére boldoggá tenni !
2014. jan. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Pettinggel, orális szexel tudok elélvezni, de szeretkezés közben nem, nem is élvezem az aktust, hüvelyi orgazmusom nincs.

Az óvszerrel nem hiszem, hogy baj lenne.

2014. jan. 3. 20:41
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hüvelyi orgazmusa nagyon sok nőnek nincs.
2014. jan. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

3as köszönöm a biztatásodat. Védekezünk természetesen, csak pont ezért aggódok mostmár mert próbálkoztunk már mindennel a 2 hónap alatt, azért volt már mondjuk olyan 20 alkalom, mégsem látunk semmi javulást.


4. Köszönöm a hozzászólást. Igen, azon vagyunk hogy megtaláljuk a megfelelő módját, de lehet hogy ennyi ideig?

Igen, egész fiatal korom óta önkielégítek, orgazmus elérésével, igaz kizárólag csiklóizgatással.


5. Köszi. Igen tudom, de mi már annak is nagyon örülnék ha orgazmus nélkül, de élvezném az aktust.

2014. jan. 3. 21:06
 8/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Próbáljátok meg plusz síkosítóval, nem baj ha egyébként nem volna szükségetek rá. Szánjátok rá azt az 1500 ft-ot a patikában vagy a DM-ben, vagy a Tesco-ban. Megmondom miért is ez az ötletem. Ezzel elkerülhetitek a legkisebb fizikai súrlódást, ami esetleg kellemetlenséget okoz. De egy valamit tegyetek meg mielőtt használjátok. Végezzetek allergiapróbát vele. Egy ki mennyiséget kenjetek mind a ketten az alkarotokra, mert ott a vékony a bőr. Ha nem lesz piros, nem viszket, és nem lesz kiütéses a tesztelt rész, akkor mehet oda, ahová igazából való :)
2014. jan. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot! :)
2014. jan. 3. 21:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! Évekig szülésznőként dolgoztam, így egy kicsit anatómiailag is nézem a problémádat :) Szép estét!
2014. jan. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!