Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném visszakapni a szerelmemet! De hogyan?

Figyelt kérdés
Talán 3-4 éve, amikor max. 12 éves voltam, egy lány - aki mellesleg nekem is bejön - szerelmet vallott nekem. Még kisfiú voltam és nem érdekelt komolyan a téma... Teltek az évek, nem is nagyon találkoztunk. Most 15 éves vagyok és rádöbbentem, hogy mi is az, hogy "beleszeretni valakibe". A sors úgy hozott, hogy egy suliba kerültem azzal a lánnyal, aki még anno' szerelmet vallott... Imádom. Közben kiderült, hogy időközben lett egy barátja, akit nagyon szeret. Én nem tudom elfelejteni Őt és szeretem is. Szerintem Ő nem is tudja, hogy érzek-e iránta valamit. Ő 7. évfolyamos, én 9.-es vagyok. Ráadásul félénk is vagyok...:) Hogyan csábítsam el újra?
2009. dec. 10. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek de ne ronts ajtóstul a házba...Szépen, lassan, fokozatosan! És ha látod, hogy őt ez zavarja, állj le mert még bajod is lehet belőle!
2009. dec. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
31%
hé! barátja van, akit szeret, ne csábitsd el, nyeld le hogy másé és lemaradtál róla, ez van sajnos. különben is ha el tudod csábítani akkor más is eltudja majd tőled!...
2009. dec. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
7 évfolyamos...szal ilyne korben még nem tart sokáig egy kapcsolat....ha tudsz várj rá...viszont ha még mindig szereted akk az lenne a legjobb ha hagynád...lekéstél róla...keress másat....lehet h ő már nem is emlékszik rád:S...szal ne kavarj neki...ha esetleg mégis szabad lesz akkor próbálkozz.
2009. dec. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!