Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban vagyok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban vagyok, de egy másik "majdnem összejöttünk (komplikált) srác" ra szoktam gondolni, milyen lehetne vele stb. sokak szerint ez már rég rossz, vagy? 18/L

Figyelt kérdés
az a másik sajnos túl nyuszi ahhoz hogy lépjen,én meg úgy gondolom hogy a pasinak kell megtenni az első lépést és ezért is jórészt nem jöttünk össze
2009. dec. 12. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet a másik ember számodra az élet,mert akkor a másik ember számodra igazából egy bálvány akiért mindent megtennél,akiért mindenre képes lennél,ez a szép vágy benne van az emberben hogy az ennyire szeresssen de ezt nem lehet egy véges emberre kiterjeszteni,mert ez a vágy a végtelenbe mutat oda kívánkozik!
2009. dec. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hol van az a szabály hogy a pasinak kell megtenni az elsö lépést?
2009. dec. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ugyanmár
2009. dec. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 kolosszus22 ***** válasza:

Hmm...én sem tudok róla, hogy lennének ilyen szabályok!

Szerelemben mindent lehet! Őszintén, te csak azért lemondanál arról az emberről akiért megesz a fene, mert ragaszkodsz ilyen nem létező "szabályokhoz"?

2009. dec. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
"Ritkán adodik az alkalom és gyakran elvész" "Nem fontolgat az ki szivéböl szeret és szive titkát bátran megmutatni kész"
2009. dec. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igaz-igaz,manapság már tök elfogadott h a csaj is kezdeményez.1szer kezdeményeztem és nem úgy alakult ahogy szerettem volna és azóta is bennem van ez a tüske..nem tudom h tűnhetne el
2009. dec. 12. 15:25
 7/11 anonim ***** válasza:
a fiúban is lehetnek ezek a gátlások,és ezért nem mer lépni valszeg,xal meglehet érteni..
2009. dec. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kolosszus22 ***** válasza:
Pontosan így van! A nők általában azért nem kezdeményeznek és hajtogatják, hogy az a férfi dolga, mert az jár a fejükben, hogy mi van ha pofára esnek! Azonban abba nem gondolnak bele, hogy a férfi is ugyanígy van ezzel, ő is pofára esik sokszor és neki is ugyanolyan szar érzés, van aki ezért lesz félénk később és utána már nem nagyon kezdeményez, hanem inkább a nőre hagyja, mert úgy már biztos lesz a siker.
2009. dec. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ácsi... úgy kezdted a kérdést, hogy "Párkapcsolatban vagyok"... Szóval ha neked van pasid, akkor miért vágysz egy másikra? Legalább szakíts vele, de ne akard megcsalni, mert annál nagyobb gerinctelenség nincsen!
2009. dec. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolóval nagyon egyetértek!
2009. dec. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!