Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátom mellett megtetszett más fiú?

Figyelt kérdés

2 és fél éve vagyok együtt a barátommal. Kb. egy éve volt egy válság a kapcsolatunkban, egy nagyon hosszú "hullámvölgy". A barátom nagyon furcsán viselkedett velem, és azt éreztem, hogy nem szeret. Ezzel egyidőben felfigyelt rám egy fiú, és megtetszett.(a fiú dorogozik, cigizik, iszik, ellentétben velem is a barátommal). Máig úgy gondolom, hogy nem a fiú, inkább csak menedéket találtam benne.

A barátom kb. egy évig volt velem ilyen furcsa, azóta minden rendben, ennek ellenére nem tudom a fiút elfelejteni. Tudom, hogy a fiúval nem illenénk össze, és lett volna alkalmam otthagyni a barátomat a fiúért, mégsem tettem, mert nekem a barátom sokkal többet jelent!

Elkerülni nem tudom a fiút, mert minden nap látom(osztálytársak vagyunk). Zavarba vagyok előtte, és megdobban a szívem. Tudom, hogy ha megismerném, akkor már nem tetszene. Nagyon idegesít, mert bűntudatom van. Igyekszem a barátomra figyelni, és megy is, amíg nincs ott a fiú. Tudom, hogy gusztustalan vagyok, de hogy írthatnám ki az érzést a fiú iránt? Hiszen már minden rendben van a kapcsolatomban!


2014. ápr. 1. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem, a szíved eddig is dobogott. :D

Nézd, ebből is látszik, hogy a fruskáknak a rosszfiúk kellenek. Valahol téged minősít az, ha egy drogos, iszákos állat kell.

2014. ápr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A szívdobogást nem úgy értettem. :)

Lehet, hogy igazad van, de mit tudok tenni ellene? Mert én nem akarom.

És ilyen "fruska" se akarok lenni..

2014. ápr. 1. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Fogsz egy zsebkést, kinyírod a srácot, és kész..


1. Nem fogod látni.

2. Nem fogsz érezni iránta semmit.

3. Lecsuknak.

4. A Bűntudat, (ha van) még nagyobb lesz..



Na, jó.. hülyeséget félretéve, ne foglalkozz vele...

Vagy! - Ismerd meg, és majdcsak kiábrándulsz belőle.. :)

2014. ápr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jajj, nekem is volt ilyenem, csak egy barátommal... de nemsokára elutazik, úgyh elmúlik a vonzalom is :)
2014. ápr. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!