Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak, ti milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, ti milyen büntetést szabnátok ki arra az emberre aki éveken keresztül molesztálta a barátnőtöket kiskorában?

Figyelt kérdés

mit írnátok neki?

mit mondanátok neki?


2014. ápr. 27. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

semmit. Valtozna valami?

Inkabb olyan boldogga tennem a not, hogy karpotolva legyen alaposan.

2014. ápr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én azért felvágnám a bőrét pár helyen az illetőnek és behinteném sóval.
2014. ápr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ez már jobban tetszik
2014. ápr. 27. 13:00
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Oké megszurkálod, véresre vered, eltöröd pár csontját.. és akkor Te mivel leszel jobb ember mint ő? Semmivel.. és ezt nem azért mondom, mert gyáva vagyok, vagy mert nem érdemelné meg, hanem azért mert én pont ezért leszek külömb nála, mert nem tennék olyat amit ő igen..
2014. ápr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha meglátnám a közelébe kioltanám az életét.
2014. ápr. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Smmit, jól lecsukatnám.. Ott pedig pontosan tudják a rabtársak mit tett..

Igen "szeretik" az lyeneket..

Nem tudnek olyat tenni, ami ennel rosszabb lenne.

2014. ápr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most itt lehet azt írni, hogy semmit. De, ha meglátná, hogy mosolyog, garantálnám, hogy letörölném az arcáról azt a mosolyt. Nem kizárt, hogy megkeresném egy sötét, kameráktól mentes aluljáróban a gyereket, és eltörném mindkét kezét és lábát.
2014. ápr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Én azt amit Jobbik, kémiai kasztrálást és letöltendő börtönt.
2014. ápr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!