Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből lehet azt leszűrni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet azt leszűrni hogy ha egy férfi pszichopata?

Figyelt kérdés
Most nem régóta ismerkedem egy férfival, akinek ezek a tulajdonságai:állandóan hazudozik össze-vissza, mindig ki tudja magát magyarázni előttem. Elvárja hogy mindig akkor és hol találkozzunk ahol ő akar. Elvárja hogy mindig a kívánságait lessem, de ő értem nem tesz semmit.
2014. máj. 11. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Beszélgess velem, ilyen egy pszichopata.

2. Ez nem pszichopata hanem bunkó

Hagyd ott minnél hamarabb vagy tönkreteszi az életed

2014. máj. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Abból, hogy ő érted semmit se tesz, mert ha tesz akkor érthető, hogy miért. Persze még akkor se lenne kizárt, hogy pszichopata. Mindenesetben ezt nem lehet előre tudni! Aki azt mondja, hogy megérzi az téved. Ez a dolog mélyen lapul és egy agresszív viselkedésből se lehet csak úgy rámondani. Ez lehet a tünete, de még nem jelenti azt, hogy pszichopata is. A hazugságai zavarnak engem inkább. Aki nem őszinte az nem méltó párkapcsolatra.
2014. máj. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már 2 hónapja vagyunk együtt, de ezeket szokta csinálni.
2014. máj. 11. 10:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nárcisztikus személyiségzavaros. A pszichopatákon szerintem egy ideig nem érzel semmi furcsát, csak később mutatják ki a valódi énjüket. Amúgy nem Attilának hívják a pasidat véletlenül? :D
2014. máj. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem Attilának hívják. :D
2014. máj. 11. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!