Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban élők! Már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők! Már a kapcsolatotok elején is nagyon vonzódtatok egymáshoz, vagy később alakultak ki az érzelmek?

Figyelt kérdés
Remélem értitek mire gondolok. :D
2009. dec. 28. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Én úgy jövök össze egy lánnyal, ha külsőre belsőre is tetszik, akkor belemegyek a dologba,de amíg nem szeretek bele addig csak csókig. És persze addig egyszer se "szeretlek", lehet mondani hogy imádlak, te vagy a mindenem satöbbi, de a szeretlek az maradjon szeretlek .. :) Eddig akiket így "kiválasztottam" mind összejöttünk, és nagyon szép időket tudhatunk magunk mögött. a mérce 5 lány.


18/F

2009. dec. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40 éves fejjel van egy kis rutinom.Fiatalon kanállal a csajokat,de az ember átértékeli magát és a kapcsolatait az idő múlásával.Merem azt mondani,hogy ennyi idős fejjel megtudom fogalmazni mi az a szerelem,mi a jó kapcsolat.1-2 kapcsolat kevés a hasonlításhoz,sokat kell pofára esni,hogy tökéletesítsd a szűrődet!
2009. dec. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam a barátságból jön a szerelem -vonzalom -szex. Attól , hogy még az elején nem vonzódom hozzá, az nem azt jelenti , hogy később nem fogok, sőt az az igazi. Vonzódni később is tudsz, szenvedély nem csak a külső alapozza meg, engem pár jó mondattal is be lehet indítani. Amúgy meg a vonzalom fokozódik, ahogy a szex egyre jobban megy.(össze kell csiszolódni)
2009. dec. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a Kedvesemmel úgy jöttem össze h előtte 3 évig voltunk haverok(jó akkor még "kicsi" voltam, igaz most is csak 16 vagyok)és már fél éve bele voltam esve mire kialakult valami.De ez a kérdés szerintem nagyon emberfüggő. Én már akkor teljesen oda voltam amikor először sétáltunk kézen fogva a hegyen.Ő viszont akkor ébredt rá igazán h mennyire szeret amikor 1 hétig nem találkoztunk egyáltalán. De szerintem abból nem igazán lehet hosszútávú kapcsolat ha előtte semmilyen vonzalom nem volt a 2 személy között
2009. dec. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! =)

Párommal egy faluban lakunk, 5 év van köztünk... Más társaság, Ő jobbra, én balra... Nem foglalkoztunk egymással.

Aztán egyszer találkoztunk egy buszmegállóban, nyár volt, rövid szoknya volt rajtam... Nagyon megnézett :) Nekem is tetszett (csak nem foglalkoztunk egymással addig).

Felvett MSN-re. Rengeteget beszélgettünk, 1 hétig szinte éjjel-nappal! Nagyon sok bizalmas dolgot őszintén megbeszéltünk egymással, persze közben ment a flört! :) Majd' megbolondultam már akkor érte! És Ő is értem... :)

Majd sor került az első találkozásra, teljesen elfolytunk egymástól, csak mosolyogtunk :) Azóta is Együtt vagyunk, már 1,5 éve, és napról-napra jobban szeretjük egymást!!!

18L

23F

2009. dec. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elsőre észre sem vettem. Később barátság, és utána szerelem.
2009. dec. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

18.35-ös! Aranyos a történeted! :)

2009. dec. 29. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!