Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mindent elrontottam?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal az egyik társkeresőn.

Kb. másfél hónap chat után hétfőn volt az első randink.

200 km van köztünk, s mivel én vagyok a férfi, én utaztam hozzá. (Rokonoknál vagyok, nem ingázom.)

Ma volt még egy, és felhívott magához. Első csók, egy két eltévedt érintés, stb. Éreztem rajta, hogy libabőrös lett, akárhányszor megcsókoltam, és én is bizsergést éreztem minden végtagomban, mikor csókolóztunk.

Én holnap reggel megyek haza, így mondtam neki, hogy nem szeretném elsietni a dolgot. Rosszul érezném magam, ha most lefeküdnénk, és utána meg hazamennék. Ennél komolyabb kapcsolatot akarok tőle, és nem akarok egy elsietett dologgal mindent elrontani. Mondtam, hogy szívesen vele alszok, ha akarja, de most csak kizárólag összebújva alvás.

Kissé zavart volt a tekintete, de olyan smárolást nyomott utána, hogy majdnem gyomortükrözés lett belőle.

Most viszont már egy órája ül a fürdőben, és nem tudom eldönteni, hogy sír vagy kuncog. Nem nagyon válaszol, csak annyit mondott, hogy most hagyjam, majd ha kijön, elmondja.


Félek, hogy véget akar vetni az egésznek, és el akar zavarni!


Mire számítsak?

Főleg lányok válaszát várom, mert ők tudják, hogyan működik a női logika!


25/F



2014. jún. 4. 22:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
52%
Ez most komoly? Azt vágom, hogy te egy normális srác vagy, de neked tényleg egy ilyen csaj kell, aki 2. randin felvisz magához és erőlteti a dolgot, majd elmegy fürdeni (miért megy el fürdeni, amikor kb alig ismeritek egymást és te meg ottvagy a lakásában), majd masztizik a zuhany alatt és ezt még be is vallja? Meg azt sem értem, hogy miért kell 2. randin együtt aludni, és még te mondod neki azt férfi létedre, hogy ne siessétek el a dolgokat, amikor neki kéne örülnie, hogy ilyen pasit talált. Neked ezek után még vonzó ez a lány? A legtöbb pasi elmenekülne ettől, egyik haveromnak már volt, hogy attól elment a kedve egy lánytól, hogy az 1. csóknál túl heves volt...szóval szerintem normálisabb csajt kéne keresned, mert szerintem a lány csak szexet akar (sosem gondoltam, hogy ezt egyszer le fogom írni :P). 25/l
2014. jún. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem most ismerkedtünk meg, nem vagyok számára teljesen idegen. Már ezelőtt legalább másfél hónapig beszélgettünk chat-en, és volt, hogy skype-on is webkameráztunk (persze nem intim, csak szimplán beszélgetés).

Jól szituált családból származik, mert nagyjából leírta a szüleit, és facebook-on is rendben vannak a családtagjai (nincs lezüllött kinézetük, munkahelyük van...stb.) Normális, rendes lány. Csak éppen másfél éve nem volt kapcsolata. Ha ki is van éhezve, megértem.

Ő albérletben lakik, 2 másik lánnyal, de külön szoba van mindenkinek. És mielőtt felmentem, 2 megkérdeztem, hogy biztos-e benne, hogy felmenjek, nem túl korai-e.

(Megsúgom haverom 2 éve van együtt barátnőjével, és már az első randin együtt aludtak. Ott se volt semmi, egyszerűen csak szükségük volt egy kis összebújásra. És nem bánták meg azóta sem.)


Amúgy meg attól egy fokkal normálisabb még így is, mint akivel tavaly december elején randiztam. Az a csaj konkrétan az első randit a saját házukba akarta leszervezni a szüleihez. Második randin meg mikor egyenlítettem a számlát a kávézóban, és kedvesen visszamosolyogtam a pénztáros csajra, utána olyan féltékenységi jelenetet rendezett az utcán, mintha legalább is már 4-5 éve házasok lennénk, és megcsókoltam volna a csajt! Itt vetettem véget annak az ismerkedésnek.


Szóval nem tudom, rendes lánynak ismertem meg. És abban mi van, hogy bevallotta, hogy masztizott? Nincs tabu téma egyikőnknél sem, nyitott beszélgetőpartnerek vagyunk mindketten. Azt meg nagyon is értékelem benne, hogy őszinte volt hozzám, és tiszteletben tartotta a döntésemet.


Majd meglátjuk mit hoz a jövő! ;)

2014. jún. 5. 15:15
 13/17 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a méltatlankodókra, a leírtak alapján még nem hülye a csaj, csak nagyon rád volt gerjedve, bejöttél neki, inkább örülj. A masztizás is emiatt lehetett, annak is örülnék a helyedben, hogy van esze a csajnak és nem fojtotta magába a vágyát, ahogy a rokkkköltő mondta vala:

"Ha egy beindult ember fékezi magát

Csak sírás lehet a vége"

Ő inkább kiélte úgy, hogy közben nem ártott senkinek és utána nyugodtan tudta élvezni az együttalvást veled. Szerintem ebben a helyzetben megtalálta a legjobb döntést. Nem különben még őszintén meg is beszélte veled és nem csak annyit mondott, hogy "Semmi." "Hagyjuk." "Mindegy." "Majd máskor." - attól golyóztál volna be igazán.

Egyébként én jópár csajommal az első alkalommal már egymásnak estünk és sose emiatt lett vége a kapcsolatnak, egyik se könnyűvérű csaj. Olyan viszont volt, hogy a sokadik randin is az ártatlan kisasszonyt játszotta, majd eltűnt szó nélkül, hogy többet nem is láttam, hallottam.


Szóval szerintem minden rendben. Kalandra fel, jöhet az ásó-kapa! :)

2014. jún. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ma meg te fogsz eltunni es mikor visszajosz bejelented neki, hogy de jol kivertem magamnak?
2014. jún. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Utolsó, ennél jobban én sem tudtam volna összefoglalni a lényeget. :) tök jó, hogy az emberek kimagyarázzák a kb kimagyarázhatatlant is. Ha valakinek nem taszító az, hogy egy csaj a 2. randin beközli, hogy masztiztam, mert úgy rád vagyok indulva, azzal tényleg nem lehet mit kezdeni. Egy csaj legyen beindulva, nincs azzal semmi baj, de azért egy nő legyen nő és legyen tartása, különben semmit nem ér. Ha már eljutott odáig, hogy masztizgat a fürdőben, legalább ne mondja...de mindegy ide jutott a világ. És jó, hogy nincs köztetek tabu, de azért mindennek van határa.
2014. jún. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Utolsóval 100%ig egyetértek.
2014. jún. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Köszönöm kedves utolsó! :)
2014. jún. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!