Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék beleszeretni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék beleszeretni? Lehetséges hogy a barátság át tudjon alakulni? 17 évesek vagyunk egy osztályba járunk.

Figyelt kérdés
A legjobb barátom szakított a barátnőjével és 2 órával azután bevallotta hogy nagyon tetszem neki....azóta rendszeresen beszélünk msn-n. 2 napja összevesztünk és szerelmet vallott...már kibékültünk. 1 hetet kértem tőle gondolkozni..nem tudom mit tegyek..rendes srác és bele akarok szeretni...Segítsetek!!! Kérlek...
2010. jan. 1. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha bele szeretnél szeretni akkor már szereted is:)
2010. jan. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
ne, ne akarj... a szerelmet nem lehet megerőszakolni, ha ráveszed magad hogy összejöjjetek, akkor sem úgy fodog szeretni mintha akaratlanul szerettél volna bele. ha nem érzel iránta többet hagyd, mondd meg neki hogy részedről nem, mert képzeld el ha most aztmondod hogy igen, Te is szereted, ő ezt véresen komolyan fogja venni, és azt a kínt és fájdalmat ellenségemnek se kívánom mint ha később kell rájönnie hogy valójában soha nem is szeretted feleannyira se mint hitte. szóval ha nem érzed kicsit se hogy bármi több lenne barátságnál, akkor ne menj bele, csak összetörnéd :(
2010. jan. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszem, hogy mindenkibe bele lehet szeretni. Hagyd, hogy kedves legyen Veled, hagyd, hogy Melletted legyen, engedj egy picit többet, mint a barátaidnak (bár attól függ, milyen vagy), például ölelést, stb... És szerintem idővel beleszeretsz.
2010. jan. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Igen, lehetséges, hogy barátságból szerelem alakul ki. Velem is ez történt és az eddigi kapcsolataim közül most vagyok a legboldogabb! Már több mint 1 éve vagyunk együtt és imádom őt.

Szerintem hagyd a dolgot magától kibontakozni. Én is így tettem (:

2010. jan. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ő már tudja, hogy nem vagyok szerelmes belé és azt is, hogy bele akarok szeretni és elfogadtaa a dolgot......
2010. jan. 2. 18:24
 6/6 anonim ***** válasza:
63%

WÉTÉEFF?


lehetséges. Dugjatok egyet, és ha akkor se alakul át, akkor bizony szívás van. Nálunk bejött.. legalábbis részemről, a csaj részéről kevésbé.

2010. jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!