Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogom még nőnek érezni magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogom még nőnek érezni magam?

Figyelt kérdés
Párom nemrégiben csinált rólam 1 képet,amin nincs rajtam semmi.Nem is olyan jó a viszonyunk,már gyereket is szültem,és valahogy nem tetszem magamnak,a lányom 8 éves.Azóta teljesen magamba fordultam,hiába kértem ne fényképezzen.Szinte megundorodtam magamtól,nem érzem magam nőnek,pedig elfogadtam magamat,nem vagyok sem kövér,sem sovány,átlagos,alacsony,tetézi még a dolgot,h a páromból kiábrándultam,reumája van,nem bírok vele szeretkezni,pedig ígényelné.Nyár elején készült a kép,és azóta ha meglátom magam a tükörben,semmi nélkül,egyszerűen rosszul leszek magamtól.Pedig állítólag,nem vagyok csúnya nő,és eddig én sem éreztem magam annak.Párom sose mondta h csinos lennék,mindig másoktól hallom vissza.Normális vagyok szerintetek?
2007. okt. 17. 14:19
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem ez teljesen normális. Szerintem ha ez nagyon rossz neked márpedig gondolom az ülj le vele beszélni és mond el neki, ha igazán szeret gondolom megérti és próbélja vele valami olyat kitalálni ami neki és neked is jó. És ha neked nem jó hogy fényképez akkor mond meg neki biztos megérti. Sok sok sikert és bízz magadban
2007. okt. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy nő akkor érzi jól magát,ha tettszik a párjának.Valószínűleg teveled semmi gond,főleg hogy a környezeted is azt sugallja hogy csinos vagy.Biztos hogy neked nem tettszett az a fénykép?A párod hogy reagált rá?Neki kellene inkább elhitetnie veled,hogy vonzó vagy és szép!Szerintem a kinézeteddel nincs semmi gond...és a kapcsolatoddal?
2007. okt. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Telesen egyet értek az előző leírtakkal,csak azt javasolnám,hogy ha te magad enm vagy megelégedve az alakoddal akkor találj ki valami testmozgást.Nekem a fittness teljesen bejött.Heti egy két alkalom...ha teheted több kb 1.5 óra és még szaunázol is egyet:)

teljesen kitisztulsz és persze testileg és lelkileg is rendbe rak,nem beszélve arról,hogy megismerkedsz emberekkel.Ha erre nincs lehetőséged,nagyon jók az otthoni pl.szobabicikli is ,hogy kicsit kardában tartson.Hidd el pár hónap és meg leszel magaddal elégedve.A párodnak meg sztem így tettszesz,de ha még tornázol még jobban fogsz:)))

2007. okt. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy ha nem vagy megelégedve magaddal, változtatnod kellene. Azt írtad, hogy átlagos alkatú vagy, úgyhogy nyilván nem fogyókúrázni kell kezdened, ahhoz, hogy te jól érezd magad a bőrödben. Szerintem is a leghasznosabb az, ha sportolsz, mozogsz valamit, esteleg egy barátnődet, vagy rokonodat ráveszed, hogy próbáljatok ki valamilyen aerobik edzést, vagy pl. kangoo-zni, jógázni, vagy ha tetszenek a küzdősportok azokat is kipróbálhatnád. a lényeg, hogy jólérezd magad. Szerintem ha észreveszed majd magadon hogy izmosodsz, vagy fittebb vagy, akkor az is nagyon jól fog esni. Ami nem tetszik magadon, azon változtass!

Egyébként pedig a pároddal is beszélned kellene, lehetőleg minél őszintébben, és megértetni vele a problémáidat.

Remélem azért tudtam segíteni, és megoldódnak a gondjaid.

2007. okt. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!