Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem a legjobb barátnőm öccse? Baj a korkülönbség? Nem lenne furcsa egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés

Én most leszek 17, ő 15 éves. Viszont ő sokkal tapasztaltabb szexuális téren, mint én, több lánnyal is lefeküdt, én meg még csak vele csókolóztam.

Pár hónapja összegabalyodtunk kicsit és azóta elég gyakran beszélgetünk. Elmondta, hogy nagyon tetszem neki és szerinte lehetne közöttünk több is, mint a hétvégi csókolózások és a hajnalig tartó beszélgetések. Azt mondtam, hogy vannak dolgok, amik zavarnak vele kapcsolatban és mikor megkérdezte, hogy mi, csak az ugrott be, hogy folyton a telefonján lóg, chatel, zenét hallgat, játszik, filmet néz és ez idegesít néha. Elmondtam neki, erre bedobta a mellettünk lévő folyószerűségbe a telefonját, ami egy vagyon volt és csak annyit mondott, hogy soroljam még a problémákat, megoldja őket.

Tök romantikus dolgokat csinál és nagyon akar bizonyítani, folyton meglep. Odavagyok érte, de azért új nekem ez és nem tudom, hogy a legjobb barátnőm mit szólna, mert már egyszer próbáltam neki elmondani, hogy tetszik egy srác, akit ismer, de az első kérdése az volt, hogy ugye nem a tesója az, mert abba beleőrülne...

De attól is tartok, hogy ő a tapasztaltabb és esetleg nem akar semmi komolyat, csak "menő", ha idősebbek is odavannak érte.


2014. jún. 9. 23:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha drága volt a telefon lehet h vízálló is :) nem?
2014. jún. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem volt vízálló. Annak már vége szerintem... :)
2014. jún. 9. 23:55
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tehát a szülők által megvett telefont bedobta a vízbe, amit kb. semmit se tett. hm igen ez eléggé romantikus...
2014. jún. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

inkább te mit akarsz tőle?!


H-H tapasztaltabb? voltál már fiúval?

2014. jún. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
egyébként ha jól el vannak eresztve nem számít sokat egy telefon.
2014. jún. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Most nem pont erre a telefonos dologra írtam, hogy romantikus.

Hanem arra, amikor az éjszaka közepén idejön a házunkhoz gyorskajával, mert azt írtam neki, hogy ennék egy hamburgert, vagy arra, hogy névnapomra megkaptam tőle a világ legcukibb kiskutyáját, meglepetésként, egy hatalmas adag lufival a nyakán.

Vagy hogy azért nem megy el egy fesztiválra a haverjaival, mert nekem akkor lesz a szülinapom és itt akar lenni.

Vagy amilyen áldozatokat hoz értem... Nem mindig nagy dolgok, de nekem sokat jelentenek.


Én eléggé kedvelem és szeretek vele lenni, csak nem tudom, hogy mennyire lehet hátrány a tapasztalatlanságom... Rajta kívűl nem is csókolóztam senkivel, ő pedig már több lánnyal is lefeküdt.

Szeretnék vele lenni nyilvánosan is, de nem tudom, hogy ő nem csak szórakozik-e és hogy nem lesz-e baj később, hogy idősebb vagyok.

2014. jún. 10. 00:23
 7/12 anonim ***** válasza:

Igazából jó eséllyel rá megy a barátnőddel a kapcsolatod.


Másfelől meg vastag pénztárcával könnyű dobálózni az ilyen cuki meglepetéseket.

Persze oké, figyelmes, vagy csak meg akar dönteni mert a jelek szerint neki nem probléma némi lét kiadni mint a legtöbb átlagembernek.


Szóval rendes gesztusok de egyben ezek egy része még mindig csak anyagias ami neki egyértelműen mind1.


Ha értelmes fiút fogsz ki a tapasztalatlanságod egyáltalán nem lesz baj és még figyelni is fog rád.


További kérdéseddel keres privátban és holnap délután válaszolok.

Persze ez csak egy vélemény. Lehet helytálló lehet nem de mindenképp elgondolkodtató.


23f

2014. jún. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

a #7 a király.

én is így gondolom.

tegyen érted olyat is ami nem pénzbe kerül, és majd kiderül akkor is kelleni fogsz-e neki...

ha komolyra tervezel vele ne add magad oda hamar, ha kivár tényleg szeretne veled normális kapcsolatot... ez a javaslatom.

2014. jún. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva én biztos vagyok benne, hogy képes komoly pór néphez méltó gesztusokra is legalábbis egy darabig.


De érdemes megfigyelni úgy is, hogy ha épp nem veled foglalkozik akkor mit csinál és hasonlók.


Hogy mi jár a fiú fejében azt csak ő tudhatja. Őszintén szólva szerintem ez egy elég kétesélyes dolog, de a pénzes kiadások láthatóan nem vágják földhöz el van engedve bőven és fiatalként nem is érzi ezeknek a súlyát.

2014. jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%
Ugyan, simán odavan a kissrác érted, mások pedig minimum önmagában erre a jelenségre féltékenyek. Neked tetszik? Akkor meg mire vársz, rövid az élet, és mi bajod lehet, maximum csalódás lesz. Ha viszont a csalódás kockázatát nem vállalod be, sosem leszel boldog, az ilyen emberek végigrettegik az életüket - többnyire egyedül, vagy valami kockázatmentes szerencsétlennel. Sokan vannak ám, és nem is mindegyik tud róla. Aztán vannak azok, szintén tömegesen, akik teljesen debilek, és a nyilvánvaló játékoknak is bedőlnek, ezt közelebbról áldozatnak hívják. A harmadik csoport azokból áll, akik hajlandóak pofára esni, mert kockázat nélkül nincs nyereség (de azért nyitott szemmel kockáztatnak, és később sem csukják be a szemüket). Döntsd el te melyik akarsz lenni, elég idős vagy már hozzá.
2014. júl. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!