Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem a legjobb barátnőm öccse? Baj a korkülönbség? Nem lenne furcsa egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés

Én most leszek 17, ő 15 éves. Viszont ő sokkal tapasztaltabb szexuális téren, mint én, több lánnyal is lefeküdt, én meg még csak vele csókolóztam.

Pár hónapja összegabalyodtunk kicsit és azóta elég gyakran beszélgetünk. Elmondta, hogy nagyon tetszem neki és szerinte lehetne közöttünk több is, mint a hétvégi csókolózások és a hajnalig tartó beszélgetések. Azt mondtam, hogy vannak dolgok, amik zavarnak vele kapcsolatban és mikor megkérdezte, hogy mi, csak az ugrott be, hogy folyton a telefonján lóg, chatel, zenét hallgat, játszik, filmet néz és ez idegesít néha. Elmondtam neki, erre bedobta a mellettünk lévő folyószerűségbe a telefonját, ami egy vagyon volt és csak annyit mondott, hogy soroljam még a problémákat, megoldja őket.

Tök romantikus dolgokat csinál és nagyon akar bizonyítani, folyton meglep. Odavagyok érte, de azért új nekem ez és nem tudom, hogy a legjobb barátnőm mit szólna, mert már egyszer próbáltam neki elmondani, hogy tetszik egy srác, akit ismer, de az első kérdése az volt, hogy ugye nem a tesója az, mert abba beleőrülne...

De attól is tartok, hogy ő a tapasztaltabb és esetleg nem akar semmi komolyat, csak "menő", ha idősebbek is odavannak érte.


2014. jún. 9. 23:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ha látja a barátnőd, hogy a ti kapcsolatotok igaz és különleges, akkor "áldását adja rátok".

De kedvesen és finoman tálald be neki, ha már úgy döntöttél, hogy ebből komolyabb kapcsolat is lehet. Én nem szándékozom hivatkozni, de a tanácsom az, hogy a szív nem pedig az ész parancsoljon most.

Hogy érzed?

2014. aug. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia! Lett vmi belőle? Mesélj nekünk! :)))
2015. márc. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!