Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Milyen okok miatt szakítotok a barátnőtökkel? L

Figyelt kérdés
Tudni szeretném másnál is van e így.
2010. jan. 3. 18:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

bocs, a 18.31esnek ment.

18.34: négy kiló nem a világ, de tény hogy ha nem változtat, még ducibb lesz. és azért nem megy neki, mert az összes fogyókúra csak átmeneti megoldás, mert ha x kiló lemegy egy hét alatt, 2x jön fel a következőn. ezért nem látja magán az eredményt, te sem koplalnál, ha hónapokig semmi változást nem tapasztalnál. lehet ki fogsz röhögni, de próbáljátok meg a norbi féle diétát, akkor annyit ehet, amennyit akar, csak nem mindegy h mikor. és ha ezt betartja, nem egy napig, nem 3 hétig, hanem egész sokáig, akkor le is fog fogyni, koplalnia sem kell és egészségesen fog táplálkozni.

kérdező: ne haragudj h fórumot csinálok a kérdésednél :S

2010. jan. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

18:39

Kösz a segítséget,de egyelőre nincs baj ám, 56 kilós lányról beszélünk:D Nem azt mondtam, hogy a súlya miatt akarok szakítani vele, hanem, hogy a kövérség _lehetne_ ok, de nem az:) Ráférne pár felülés, de a pociját leszámítva tökéletes:$

2010. jan. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
szerintem ha megváltozik a személyisége, vagy ha megcsal, másfelé is érdeklődik ilyesmik... az elhizás ha nem veszélyes mértékü akkor nem para, hanem segiteni kell neki lefogyni...:D
2010. jan. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ,ezek szerint csak az én pasim képes otthagyni a szerelmet a hülye munka miatt:S
2010. jan. 3. 19:14
 15/17 anonim ***** válasza:
ha olyan fizetést és melót ajánlanának ami egy életben csak egyszer fordul elő, akkor lehet hogy én is elfogadnám... a kapcsolat kárára. Hozzátenném hogy én 24 éves vagyok, ezért egzisztenciát kell teremtsek ha rendes családot akarok.
2010. jan. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem egy életben egyszer adódó lehetőségről volt szó, neki mindegy mi csak legyen minél több...
2010. jan. 3. 20:01
 17/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Olvassa mèg valaki ezt a kèrdèst? Èn is hasonló cipőben járok most...

2022. nov. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!