Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem vissza akar hódítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

G.kiki94 kérdése:

Az exem vissza akar hódítani, de van jelenleg (táv) kapcsolatom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban vagyok, a barátom elköltözött külföldre. Pár hete felbukkant az exem, és közölte hogy szeret, és adott egy aranyláncot(az övét). Ha felveszem, a pasim fog kiakadni, ha nem veszem fel akkor ő ...

2014. júl. 14. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kit érdekel, hogy az exed kiakad-e, vagy nem? téged?!
2014. júl. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mit érdekel az, hogy az exed kiakad?

Már le van zárva vele a történet, nem? Akkor meg?

2014. júl. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Miért rossz neked ha a gyökér ex barátod ki akad? A kínos szituációt ő teremtette nem te, nem vagy felelős az érzésiért.

Eleve ha már egyszer szakítottatok akkor 99% hogy nem lesz belőle semmi értelmes, de legalább szegény barátod aki ottkinn tolja az igát sanszos hogy kirugatod.

Mert aki külföldön dolgozik biztos olyan nyugodt környezetben van hogy csak éppen az hiányzik neki hogy a lotyó csaja ujra összejöjjön a sukár exével.

És igen én is ott kint dolgozok és kérdező csak azért mert megfordul egyetalán a fejedbe üzenem hogy lődd le magad.

Jézusom milyen emberek vannak.

2014. júl. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát azért én őt sem akarom bántani, régebben szerettem, és nem akarom én is otthagyni mikor nehéz helyzetben van. Csak nehéz barátian segíteni valakinek ha szerelmet vall neked.
2014. júl. 14. 20:19
 5/11 anonim ***** válasza:

Ilyen döntésképtelen hozzáállással egy bántalmazással teli jövőt jósolok neked.

Mondd meg a régi csávónak hogy dobálja kővel a repülőket, régen biztos szeretted attól még nem "tartozol" neki.


Bár van egy olyan ötletem hogy igazából még mindig szereted mert egy hülye pi***a vagy, és azt várod tőlünk hogy igent mondjunk arra hogy relatíve megcsald a barátodat.

"segíteni rajta" istenem úgy néz ki most ez az új szleng az egyéjszakás lökésre, az én időmbe a "megnézünk egy filmet" esküszöm őszintébb volt. ;)

2014. júl. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 ASOT ***** válasza:
Istenem....akkor menj vissza hozzá.
2014. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Jézus téged aztán biztos jól átvágott valaki, tudlak sajnálni. Megcsalásról szó sem volt, szeretem a páromat, annak ellenére is hogy mióta kint van már szakított velem egyszer.

Egyszerűen nem szeretek cserbenhagyni senkit akihez egyszer kötődtem, ettől nem gondolom hogy rossz ember lennék...

2014. júl. 14. 20:38
 8/11 ASOT ***** válasza:
És ha még lesz 3 exed majd akikhez szintén kötődsz akkor rájuk is mindig figyelni fogsz h jajj csak meg ne bántsam valamelyiket miközben meg az épp akkor aktuális párod karjaiban vagy? :)
2014. júl. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát te sem vagy 100-as :)
2014. júl. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"jajj istenem szegény kanos volt csávómnak nagy lelki bajai vannak biztosan nem azért piszkál engem hirtelen mert meg akar dönteni nagyon naívnak kéne lennem hogy ezt higgyem biztos piálni is csak azért akar mert csak úgy tud megnyílni előttem!!"


-három nappal később-


"hello GYK a dzsuker volt barátom kinyalt és megujjazott amikor részeg voltam de a barátom aki ezer kilóméterre dolgozik nem tud róla mit tegyek ? :3"

2014. júl. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!