Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok a telefonban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok a telefonban egyszer normális, egyszer meg leüvölt, Ti mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

Egyszer: gyögyörűm...drágám...

Máskor: kiaz, mit akar... mondjad haladjunk


Már megkértem, ha nem alkalmas neki, nyomja ki, majd visszahív, de nem. Felveszi és üvölt.


Ha rákérdezek azt mondja, h képzelődök...


2014. júl. 15. 02:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Bizony, megszoksz vagy megszöksz, ezek nem változnak meg. Vagy végtelen türelem és bólogatás, vagy viszhall. Egy barátnőm férje is ilyen, esküszöm, mint egy bolond. Én egy percig nem tűrném el, ő meg tíz éve hallgatja. Hihetetlen.

Amúgy nem rossz ember, de ez az ingadozó hevesség és hangulat még a birkatürelmet is felőrli előbb-utóbb. Minden apróság rajta múlik, mindenen stresszel, aztán értsd meg, vagy egy hisztis p. csa vagy. És természetesen Ő nem ilyen. Ahhh.

Seperc alatt kitenném, de aki bírja, az sem mazochista, nem ám:DD

2014. júl. 15. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
51%
Én felpofoznám. De csak miután hangrögzítőn egy jelenetet felvennék és megmutatnám neki. Aztán egy pofon. ... Kettő.
2014. júl. 15. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ne hívd, ilyen egyszerű. Majd hív ő, ha rádér.
2014. júl. 15. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ne hívd akkor, mikor dolgozik, ilyen egyszerű. Nyilván zavarod olyankor, ezt ilyen nehéz megérteni? Kétlem, hogy olyan életbevágóan fontos dolog miatt hívtad volna, ha pedig nem fontos írj neki üzenetet, majd megnézi ha ráér.
2014. júl. 15. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az exem nekem is ilyen volt.Egy hónap után elzavartam...
2014. júl. 15. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

14: Egyébként 7-21 ig dolgozik,(vezet) hétvégén is. Csak úgy szoktunk találkozni, h megáll egy negyedórára. Se közös program, se semmi. ezért nem is akartam vele összeköltözni....Felmerült a szakítás, akkor meg azt mondja, h szó se lehet róla.


Mindig kéri, h hívjam, mert nem tudja mikor jó nekem.

Volt h nem hívtam, olyat kaptam, h megcsalom, biztos mással voltam, azért nem keresem...

2014. júl. 15. 10:06
 17/19 anonim ***** válasza:
Jésszus, te a fejedre estél??? Az ilyentől meg kell szabadulni!! Elmebeteg.
2014. júl. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ez nem kapcsolat. Én nem vesztegetném az időmet vele.
2014. júl. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
hívj vissza, ha összeszedted magad.
2014. júl. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!