Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nagyon elhízott....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nagyon elhízott. Hogyan győzzem meg, hogy fogyókúrázzon?

Figyelt kérdés
Ne értsétek férre szeretem úgy ahogy van. De már a szex se olyan. Hamar elfárad. Ő 118 kg, én 53. Nagy a különbség. Mit csináljak?
2007. okt. 19. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
beszélj vele. mondd meg, hogy aggódsz az egészségéért és egy pár kilót leadhatna a kedvedért. mutasd meg neki a nagy fogyást. ennyi kiló különbséggel nehéz lehet szeretkezni is. főzzél egészségesebb ételeket, salátákat, főzeléket. az őszinteség a legjobb!
2007. okt. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elsősorban az egészségére hivatkozhatsz, hiszen azt ő is beláthatja, hogy az elhízásnak sok veszélye van, így nem bántod meg aférfiúi önérzetét és nem bizonytalanítod el, nem fog szorongani amiatt, hogy már nem tetszik neked (szerintem még kifejezetten hangsúlyozhatod is, hogy attól még úgyanúgy szereted, stb...). Egybéként a nőnek ilyen szempontból könnyebb a dolga: mivel te főzöl neki,tudsz segíteni észrevétlenül is, pakolj elé egészséges ételeket, főzeléket, párolt husit, stb.. Emellett nem árt ha meggyőzöd az életmódváltás fontosságáról, hogy ne duzzogjon, hogy ilyenekkel eteted :)... Sok sikert!
2007. okt. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg szervezhetsz olyan közös programokat, amik a mozgásról szólnak, pl. menjetek el biciklizni, kirándulni (pl egy-egy kisebb gyalogtúrára), vagy most hogy a tél közeleg korizni, szánkózni... Hozzásegítheti pár kiló leadásához, és nem érzi kényszernek, mint ha mondjuk konditerembe zavarnád őt egyedül...
2007. okt. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is az egészségére hivatkoznék, mert mi sajnos bele estünk ugyan ebbe a cipőbe és a párom diabéteszes lett. Már nem kellene fogyóztatni de nem változtattam meg a főzés ugyan ugy főzők ,mint amikor kiderült hogy beteg. Ha nem akarod megbántani a párod ezzel az elhíztál dologgal akkor főzz neki kevesebb szénhidrát tartalmú ételt. Az sokat számít mikor mennyi visz be a szervezetbe. Lehetőleg este 5 után nem nagyon kellenne ennie. Az én páromat 160 grammos szénhidrátra fogták. Ezt kellett napi 5 étkezésre szétosztanom. Most annyi változott hogy felemeltem 280-ra. Nagyon kell vigyázni a túlsúllyal.
2007. okt. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el konditerembe járni, egeszséges kajákat egyél, de rá ne erőltess semmit. Amikor kezd látszani rajtad az eredmény féltékeny lesz, és ő is el akarja majd kezdeni. Mikor meséled, hogy milyen jó volt az edzés, és milyen jól érzed magad a bőrödben, az egyből felpiszkálja majd.
2007. okt. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

én arra hivatkoznék, hogy nem szeretnék egyedül maradni öregkoromra. sajnos ennek magasabb a kockázata, mintha normál súlyban lenne. viszont azt gondolom, hogyha ő nem akar, te nem akarhatsz helyette sajnos!

ha hosszas győzködés árán ráveszed a diétás étkezésre, s túl nagy erőfeszítésbe kerül neki, akkor te kapod a fekete pontot!

mindenképpen dietetikus segítségével állítsatok össze étrendet, mert sokmindentől függ egy jó fogyókúra, s a férfiaknak több energiára van szükségük is, s ezt ekkor sem szabad szem elöl téveszteni!

a háziorvos tud ebben segíteni, hogy hol találtok dietetikust!

s hosszútávon pedig nem a diéta a megoldás, de ez elcsépelt szöveg, mégis igaz!

sok mínuszt!

:)

2007. okt. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!