Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi ilyeneket ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi ilyeneket ír hogyan kell értelmezni? Bővebben lent

Figyelt kérdés

A volt barátom szakított velem azt mondta hogy szüneteltessük vagy szakítsunk 3 év után.

Kaptam tőle két SMS-t és nem tudom hogyan értelmezzem:

1. Semmi értelme nem lenne most folytatni, vagy újrakezdeni. Ahogy mondtam, nem kéne most találkozni egy darabig és én tartom magam ehhez.

Nem értem ebben az SMS-ben azt hogy lát még esélyt hogy újra együtt legyünk vagy csak kamuból írta!!!!

Erre azt írtam hogy nem hiszem hogy 3 évet így kilehet törölni az életünkből.

2.Én nem mondtam hogy kitöröltem, csak annyit mondtam, hogy nem szeretnék veled találkozni.

Ezek az SMS-ek mit jelentenek?Lehet még folytatása a dolognak?


2010. jan. 10. 08:03
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Lehet már megunt, vagy valaki tetszik neki, vagy bulizni akar, vagy nem szeret... Hagyd a fenébe ne is keresd soha mert csak lejáratod magad és meg is utál ő is, hogy zavarod. Nézzél mást úgy is találsz különbet.
2010. jan. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ne is állj vele szóba. Csak olyan vésztartaléknak kellesz neki. Ha nem talál mást, akkor majd 1-2 hónap után visszamenne hozzád. És ha visszaengednéd, akkor már úgy játszana veled, ahogy akar...

NEM NEM NEM!

2010. jan. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szakítani akar, csak gyáva. Akkora ökörség ez a szüneteltetés, nem is értem, miért próbálkoznak az emeberek ezzel... mintha valami gépek volnánk, amit standby üzemmódba teszünk egy időre.
2010. jan. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Egyet értek énis a szüneteltetés baromság hiszen vagy szeretlek vagy sem!

Én úgy gondolom hogy maga sem tudja mit akar de azt tudom hogy 1-2 héten belül szeretnék vele SZEMÉLYESEN találkozni és akkor így zárni le a dolgokat mert SMS-ben és telefonban nem lehet szerintem az annyira gusztustalan hogy nem mer a másik szemébe nézni....

Azt tudom most a legjobban hogy nagyon szeretem és nagyon hiányzik de többet nem keresem csak majd mikor megakarom vele beszélni úgy érzem ez a tisztességes.

Nehéz lesz túl lépni rajta mégis csak 3 év és olyan szép emlékeim vannak!

2010. jan. 10. 08:32
 5/10 anonim válasza:

Egyetértek, ő már nem szeret téged..az már emberség kérdése,hogy sms-ben intézte a szakítást,ez csak mégjobban minősíti őt (persze negatívan..)

Csak arra figyelj,hogy ilyenkor az ember hajlamos mindenféle butaságot kitalálni v. megragadni,hogy kapcsolatba kerüljön vele (akár telefonon v. személyesen)..a legjobb,ha mindenféle kapcsolatot megszakítasz vele és nem is akarsz hallani róla..így tudsz a leggyorsabban túllenni rajta és elfelejteni őt.

2010. jan. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
indulj ki abból, hogy fiú, azt írta nem akar találkozni, az pontosan annyit jelent hogy nem akar találkozni, se többet, se kevesebbet, ha arra vagy kíváncsi szeret-e még akkor azt kell megkérdezned...
2010. jan. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nem akar téged, fogadd el, nézz más ipse után

sok sikert

2010. jan. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezekben az smsekben teljesen korrektül le van írva, hogy nem akar tőled semmit. Ezt nem tudom, hogy lehet másképp értelmezni. Jobb, ha elfelejted.
2010. jan. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! Megértelek! Velem is a barátom 3 év után szakított SMS-ben. A haverok mondták, hogy biztos no van a dologban. 1 honap elteltével kiderult, hogy igazuk volt. Teljesen magamba zuhantam. Egy ev után felkeresett, és ugy vettem ki a szavaibol, hogy ujra velem akar lenni.

Ma már nem bánom, hogy kidobott, mert azota megismerkedtem a férjemmel. Ugy néz ki, hogy mindennek oka van!

2010. jan. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt írta hogy vége nem akar tőled már semmit!!Nem is azt mondta hogy ki törli azt a 3-om évet amit veled töltött. Meg marad neki emléknek!! Ez volt a lényeg! Ne aggódj nagy az isten állát kertje majd találsz valakit magad mellé!
2010. jan. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!