Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna ha, párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha, párotok butább lenne nálatok? Sajnos úgy érzem a párommal nem vagyunk egy szellemi szinten!

Figyelt kérdés

A barátomat nagyon szeretem, de,az alapműveltsége nagyon hiányos és szétszórt az életben.Sokszor van hogy ,beszélgetünk és nem érti meg az árnyaltabb összefüggéseket vagy lényegi dolgokat.Ez már nagyon zavar próbálom mondani neki hogy,tanuljon okosodjon de,ő csak vonogatja a vállát

( én 22/L ő 28/F)


2014. júl. 25. 14:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
A barátod is csak jól néz ki, mi? ;)
2014. júl. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálunk is,amit te írtál kedves Kérdező!Már 5 éve együtt vagyunk,de egyre jobban zavar.Én is mondtam már neki,hogy tegyen ez ellen valamit,de azt mondja,hogy nem tud.Igaz,vannak dolgok,amikhez nagyon ért,vág az agya egyes témákban.Csak azzal van gond,hogy gyakran érzem azt, hogy nem érti miről beszélek.Az elején ezt nem éreztem,akkor lett rosszabb,mikor 3 év járás után össze költöztünk.Még együtt vagyunk,szeretem,de így nem tudok felnézni rá,nem férfi a szememben.Úgy érzem mindig mindent nekem kell megoldanon,mert én vagyok az "okosabb" és ez már nem tetszik.Nem tudom meddig leszünk még együtt :-(
2014. júl. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Össze sem jönnék olyannal akit butának tartok, nem lehet vele beszélgetni minimum olyan dolgokról amikről én szeretek és érdekel...
2014. júl. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!