Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetnék egy vagány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék egy vagány, belevaló csak hogy ha visszahúzódó és csendes vagyok?

Figyelt kérdés
2014. szept. 1. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
legyél Belevaló Csakhogyha
2014. szept. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sehogy...

vagy találsz valakit akiért érdemes ennyire megváltoznod

2014. szept. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sehogy, az csak megjátszás lenne ami még rosszabb.
2014. szept. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem ne vagánykodj,ne keménykedjél.Inkább próbáljál minnél több emberrel beszélgetni.Próbálj minnél több emberrel megismerkedni,nem csak lányokkal,fiukkal is,szerezz barátokat.Majd szépen alakul,alakíts ki magadnak egy stílust amiben te jól érzed magad,legyél nyitottabb kicsit.Megjátszani ne játszad meg magad,minden jön magától onnan.
2014. szept. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mindenkinek más jön be


Nem lehet mindenki vezér hím, szerintem ne játszd meg magad. Légy aki vagy... amúgy egy viszafogottabb ember is lehet a maga módján vagány, és jó fej... ha egyensúlyban vagy önmagaddal, az sokkal vonzóbb, mintha megpróbálsz felvenni egy stílust.. (főleg ha közben feszengsz, mert idegen az egész)


Amúgy idővel mindenki alakul... te is felbátorodsz majd

2014. szept. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!