Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Örökre egyedül maradok, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökre egyedül maradok, mert nem vagyok egy belevaló, nagymenő, vagány csaj?

Figyelt kérdés
Én csendes vagyok, csak annak nyílok meg akit jól megismerek, ismeretlennel szemben nem tudok olyan nyílt lenni. Tudom hogy a vagány csajok érvényesülnek a kapcsolatokban is. Most hiába mondjátok hogy nem, de ez így van.
2014. aug. 24. 17:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42%
Viszlek galambom,csak lépned kell felém
2014. aug. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyen vagyok ne aggódj, csak fogadd el magad, légy boldog, és akinek meg kell találni az meg fog!
2014. aug. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
irj kicsim!!
2014. aug. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Nade basszus, ha esély sincs arra, hogy valahol megismerhessen téged valaki akkor mit vársz?

Valahol nyitottabbnak kell lenned.

2014. aug. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
De nem tudom így elfogadni magam, de változtatni sem tudok. :(
2014. aug. 24. 17:28
 6/23 anonim ***** válasza:
Én i ilyen vagyok fiúban. vannak barátaim, de egyik se tud rólam sokat. Igazából lett barátnőm, neki nyíltam meg gyedül, majd elhagyott, aztán megint senki felé nem tudok nyílt lenni. De nem leszel egyedül, majd összeismerkedsz egy fiúval, aztán sikerülni fog a dolog.
2014. aug. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
En pont ilyen vagyok csak fiuba:-)
2014. aug. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%
szia, ne csüggedj :) ritka kincs az ilyen, én momentán pont egy olyan társra vágyom aki nem nyílik meg mindenkinek két perc után, csakis nekem. Te egy ilyen ember vagy, fogadd el magad :) igenis vannak komoly, érzelmes fiúk akik megtudják ezt becsülni, te is megtalálod, kitartás :) 19/F
2014. aug. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%
Semmi gond azzal, hogy ilyen vagy ne akarj más lenni.. aki nem szeret meg így, azzal kár is foglalkoznod és kár álarcot felvenned azért hogy szeressenek.
2014. aug. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

szerintem csak az a baj, hogy túl válogatós vagy, legyen egy lány akármilyen csendes vagy akár ronda hamar talál valakit akinek kell


de probléma ott van, hogy miden lánynak csak tökéletes kell s hamar elűznek mindenkit ki próbálkozik és nem tetszik nekik.

2014. aug. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!