Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ajánlotok programokat? Páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlotok programokat? Párommal 3,5 hónapja vagyunk együtt. Részletek lent!

Figyelt kérdés
a kapcsolatom nagyon jó vele mindentéren. Mégis picit félek hogy a téli borús hónapok miatt ellaposodik a kapcsolatunk :S tudnátok ajánlani valami jó zárttéri progit koncerten, mozin, színházon és ehhez hasonlókon kívül? Otthoni progik is kilőve, meg teázók is. Valami interaktív program nincs?csakhogy picit színesebb legyen a dolog :)
2010. jan. 17. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
2010. jan. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jégkori, valami diszkrét szórakozó hely,állatkert! Valamelyik tetszik?
2010. jan. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi eddig a válaszokat! igen kori, állatkert is tervbe van véve:), de diszkrét szórakozóhelyet mondanál? nem nagyon ismerem őket :S
2010. jan. 17. 22:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kapcsolatom is januárban volt 3 hónapos, csak nem most, hanem 2003 januárban (és azóta házasság lett belőle!! :D). Ha működik a dolog köztetek, akkor működik, ha meg nem, akkor nem. Ne haragudj, de szerintem ez ilyen egyszerű, és ezen nem fog változtatni néhány borús téli nap, sőt, adott esetben még jobban is fog esni a találkozás, a "rosszkedvű" idő miatt, vagy ilyesmi, érted...
2010. jan. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
World of Warcraft
2010. jan. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudom hol élsz nem tudok mondani:)
2010. jan. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!