Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves vagyok és az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok és az első csókomon szoktam gondolkodni. Ez baj? És egyébként hogyan kell? Ha odakerülök félek, hogy elrontok valamit.

Figyelt kérdés

2014. szept. 13. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:

nem baj, ez normális

amúgy meg nem kell félni, jön majd magától :)

2014. szept. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lány vagy?
2014. szept. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen csaj vagyok.
2014. szept. 13. 15:01
 4/6 anonim ***** válasza:
nyugi nem sokára már az fog érdekelni, milyen a sperma íze.
2014. szept. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%

Hihetetlen az emberbe mi minden be van kódolva!

Nem tudod elrontani! Ne kérd senkitől, hogy hogyan kell! Minden alkalom más és más. Ha tanultak alapján csinálod, szinpadias lesz, elvész az érzelem!

2014. szept. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Most fogom tölteni a 14-et. Én is gondolok rá néha és sokszor felvetődik bennem, hogy mi lesz, ha elrontom? De eddig mindenkitől azt hallottam, hogy ez ösztönös és ha odakerülsz, jön majd magától! Szóval nem kell aggódnod. És amúgy is, mi a legrosszabb ami történhet?:)
2014. szept. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!