Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megpofoztam a páromat? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpofoztam a páromat? Ez szégyenletes dolog, vagy megérdemelte?

Figyelt kérdés

Sose voltam az a hős feminista felfogású, és undorítónak tartottam, ha egy nő megpofoz egy férfit, mert ezzel maga alá rendeli, de nem úgy hogy méltósággal, hanem erőszakkal. Nem mindegy.

Viszont a párom pár hónapja a fejébe vette hogy biztos megcsalom (pedig nem, csak fáradt vagyok), és annyira a rögeszméjévé vált a dolog, hogy már k.urvának nevez, ha olyanja van, megkérdezte már azt is hogy kinek a fa.szát szopkodom a munkahelyemen. Tegnap azzal állt elő hogy mindenki szerint csak kihasználom őt, és azt beszélik, hogy szakítson velem, vagy szüneteljünk, majd a szünet alatt kb. 5-6 pasival fogok kefélni, és sírva könyörgöm magam vissza hozzá. Amikor ezt elmondta, lekevertem neki egy pofont, de tiszta erőből. Nem tudom helyretenni ezt most magamban. Jól tettem, vagy undorító dolog volt? Azelőtt soha nem pofoztam meg, se őt, se az exemet.

Nem értem, miért generál problémát, ha nincs. Igaz mostanában nem nagyon kívánom, pont emiatt, mert úgy kezel mintha a tulajdona lennék. De miért magyarázza be hogy megcsalom? Sose voltam egy nagy pasizós, pedig jól nézek ki, de biztos van bennem valami fura, mert sose nyomulnak rám, ha akarnék se tudnék félrelépni.

Megérdemelte a pofont?



2014. szept. 18. 10:06
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
8-as, nem értelek! Én NEM akarom, hogy nyomuljanak rám, csak mondtam hogy esélytelen megcsalni, mert a kutyának se kellek. Igen, igaz hogy kicsit uralkodó vagyok, de muszáj, mert a párom egy akaratgyenge, kényelmes ember, ha nem hozok helyette döntéseket, sehova nem jutunk. De ez hogyan látszhat kifele?
2014. szept. 18. 10:22
 12/43 anonim ***** válasza:
85%
Ferfikent mondom, hogy megerdemelte. Ha tenyleg ok nelkul feltekenykedik es rendez jeleneteket, k*rv*z le vagy mond el mindennek, megerdemelte hogy picit helyretedd az egojat.
2014. szept. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
Nincs egója. Még nálam is kevesebb önbizalma van, ami azért eléggé a nulla alattit jelent.
2014. szept. 18. 10:25
 14/43 anonim ***** válasza:
70%

Ez sajnos párod részéről a féltés, birtoklási vágy, és tegyük hozzá a hatalmas kétségbeesést.Ha régóta vagytok együtt és most eljött egy nehezebb időszak a kapcsolatotokban amikor keveset találkoztok és "mellőzni" kell egymást ilyenkor elkezd az agy működni és saját magának mesél be tévképzeteket.Sajnos én is jártam így és sok ember fog még így járni.A legjobb védekezés a támadás és válasz a kérdésedre sajnos ezzel lehet h csak szítottad tovább a tüzet, mert nem kapok olyan bizonyítékot ami kielégíti a kétségbeesését. Ezt úgy kell felfogni h hiányzól neki, téged akar, és kétségbeesett hogy mi lessz ha elveszít vagy már el is vesztett ugy h észre se vette. Ezt úgy lehet szerintem kezelni hogy bármilyen sok is a dolgod, teendőd (tudom h nehéz az élet, de csak az a virág virágzik amit locsolnak) hetente, kéthetente az a lényeg h rendszeresen kell egy olyan közös program (séta, vacsora, sex,)ami csak a tiétek.Nem kell nagy dolgokra gondolni csak h érezze h igen még szereted igen még szükséged van rá és nem keresel mást.Ezt nem kell kimondani csak éreztetni.Én nagyon sajnálom h néha így alakul de még lehet kezelni és helyre tudod hozni ha szereted és rá van szükséged.Bocs h ilyen sokat írok de nagyon tudom sajnálni h sok jó kapcsolat megy tönkre a társadalmi berendezkedés miatt.

Egyébként nem kellet volna felpofozni ha időben észreveszed (gondolom nem két napja rágta a füled h csalod)h hiányzol neki, és ha neked is akkor van rá időd.Ettől nem lettél kevesebb csak tanulj belőle és figyelj a párodra ha ő kell.

2014. szept. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 menta34 ***** válasza:
2%
Minden sikeres férfi mögött ott áll egy nő. Leegyszerűsítve: Ha a te párod nem sikeres, nincs önbizalma, stb. akkor nem úgy állsz mögötte, ahogy kellene. De ezt te magad is mondtad, nem kívánod. Ezt érzi, innen ered a ku.rvázás is, ami természetesen durva, viszont csak okozat és nem ok. Szerintem.
2014. szept. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
94%

Két felnőtt emberről van szó, ne mondd, hogy magadtól ne tudnád a pontos választ.

A kiakadás jogos volt, a szakítás is az lenne.


Az egyetlen hiba, hogy az első lek.rvázásnál vagy ízléstelen gyanúsításnál nem hagytad ott. Azt kellett volna tenni, nem pedig tűrni, halogatni bármit is lépni.

2014. szept. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem ott kezdődik a baj, hogy nem tartjátok sokra egymást, nem tisztelitek egymást.

Hidd el az, hogy valaki domináns és erőszakos jellem az látszik kívülről is, már apró gesztusokból is.

Egy kérdésem azért lenne: mit éreztél, amikor megütötted? Jó érzés volt?

2014. szept. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
18%
Micsodaa?? Hát a pofám leszakad! Fordított felállásban kiátkoznátok a pasit!! Senkit nem ütünk meg, sem férfit sem nőt! Főleg egy nőnél ez még gusztustalanabb, mert pont azzal él vissza, hogy "a férfi úgyse üt vissza", mert akkor közutálatnak fog örvendeni. Hát elmentek ám ti a jó büdös pic.sába, feminista szutykok!
2014. szept. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:

Jó érzés volt, mert már régóta gyűlt bennem a feszültség. Hatalmas adrenalinlöket volt. Utána mondjuk meglepődtem magamon, mert egyáltalán nem terveztem azt hogy megütöm, csak úgy jött. Annyit reagált rá, hogy legközelebb ha ezt csinálom, vissza fog ütni.

Biztos bennem van a hiba, de nem tudom hogy hol rontottam el, és nem tudom hogy jutottunk el idáig.

2014. szept. 18. 10:35
 20/43 A kérdező kommentje:
18-as azzal kezdtem hogy nem vagyok feminista! Sőt utálom a feminizmust. Mindig inkább otthon ülő tipus voltam, és vártam a szőke herceget aki majd megment, és akinek gyerekeket szülhetek. Egyáltalán nem vagyok feminista, és nem azért ütöttem meg mert úgyse üthet vissza. Nem gondolkodtam, csak reflexből jött.
2014. szept. 18. 10:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!