Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éve vagyok együtt a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve vagyok együtt a barátnőmmel. Nemrég volt a 20. születésnapom és a legjobb haverommal elmentünk bulizni és csokolóztam néhány lánnyal. Ez tényleg olyan nagy baj?

Figyelt kérdés

Na szóval múlthéten volt a 20. szülinapom, szombaton a barátnőmmel meg a családommal voltam, vasárnap pedig a legjobb haverommal elmentünk bulizni, és ott csókolóztam pár lánnyal.. semmi több nem volt, csak csók. Elmondtam a barátnőmnek, mert ugye fontos az őszinteség.. és teljesen kiakadt. Ez most tényleg annyira nagy baj? Csak csók volt, nem szex... meg hát egyszer van csak 20. születésnapunk :D

Mi a véleményetek?


2014. okt. 1. 10:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
88%
Az a baj hogy fel sem fogod, mekkora paraszt vagy. El kéne gondolkoznod, hogy szereted e a barátnődet, mert ha igy lenne, rosszul éreznéd magad, hiszen nem tudod ès nem is akarod direkt megbàntani a másikat!!!! Arról nem is beszélve hogy ezek szerint a tisztelet is számodra nem jelent semmit. A baràtnőd megbízik benned Te pedig visszaélsz vele.. Ennél undorítóbb dolog nincs a világon! Ha erre van szükséged,inkább szakíts a barátnőddel és ne okozz neki több fájdalmat. Bár én már régesrég kidobtalak volna és kerestem volna olyan embert, aki megbecsül. Gondolj már bele, fordított helyzetben neked hogy esne?
2014. okt. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Költőnő? ***** válasza:
79%
Hajjjajjjajjj de nagy az isten állatkertje xd. Persze ha nem troll a kérdező. Mert ha nem, akkor istenverte egy ökörállat xd
2014. okt. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!