Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki nagyon tetszik, de azt mondják van egy barátnője, de ettől függetlenül járna bárkivel. Szerintetek érdemes vele szóbaállni? 17/L

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
hát ha ringy.ó vagy akkor igen:S:S
2010. jan. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
NEM!!!!!! Miert lennel barkinek is a kapcaja! Es egyebkent is van baratnoje! Nehany lanynak mar tenyleg semmisem tabu. Neked, hogy esne, ha annak a lanynak a helyeben lennel? Ha helyi ribanc hireben akarsz allni, akkor menj csak bele!
2010. jan. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

éppen ezért nem szeretnék,de régóta jóban vagyunk és szeretjük is egymást ,mint barát,és most kezdeményezett.

De valaki mondta,hogy van egy másik barátnője.

Ezért nagyon elszomorodtam,de tudom hogy nekem sem esne valami jól.

köszi a válaszokat(:

2010. jan. 27. 17:02
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy amíg nem szakít a másikkal, nem foglalkozol vele úgy, mert neked is rossz lenne annak a lánynak a helyében ha megcsalnának.
2010. jan. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 LN09 ***** válasza:

Szerintem is felejtsd el, neked sem esne jól. A másik meg, hogy a pasinak állandóan van több csaja. Gondolom nem akarsz az x.-dik lenni.

Annyi pasi van a világon, miért kéne egy ilyen?!


Szerintem se tüntesd fel magad kapcarongynak, pláne ha nem is vagy az.

2010. jan. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg róla talán... aztán derítsd ki.

Érezni fogod szerintem ha hazudik, meg az úgyis kibukik... Különben meg kérdezd meg ki név szerint a barátnője, és nézz utána.

Lehet kiderül van, szóval addig "igyekezz" nem nagyon beleesni. De lehet párhét múlva csak nevetsz majd ezen, mert egy kitaláció volt.

2010. jan. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!