Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan udvaroljak egy meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan udvaroljak egy meleg fiúnak?

Figyelt kérdés
Eddig barátnőim voltak mindig is éreztem hogy biszexuális vagyok vonzanak a fiúk, viszont még fiúnak nem volt szerencsém udvarolni. Mindketten 20 évesek vagyunk kétszer találkoztunk de felőle most nem olyan nagy az érdeklődés, kicsit félénk visszahúzódó srác, de nagyon tetszik odavagyok érte :3
2014. nov. 13. 21:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szerintem már most is sinen van a dolog, hiszen ő írt rád :) törekedj, hogy ne laposodjon el a beszélgetés, próbálj meg találkozót megbeszélni :)

Sok sikert:) írj majd:):)

2014. nov. 14. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
63%

Piros a rózsa az ibolya kék

Az anál-vonaton nincsen fék!


Én kis kertész legény vagyok, bránereket csavargatok

Kotongumi, síkosító, a férfiwc ben így jó!


Szerelmem irántad mélyebb, mint a legmélyebb segglyuk.


Kiráz a hideg szeme láttán, átprésellek az ágytámlán.

Lejárt joghurt íze fura, de tág lett a segged luka!


Megnyalnálak mint vén kecske a sót!


Ismered a mondást: Ha rövid a kardod told be egy légrésen!


Olyan hideg van. Gyere melegedjünk fel.


Szia, kikötődött a cipőfűződ. Hajolj le és kötsd be.


Szia. Szereted a fiúkat? és ha nem, mijen gyorsan futsz?


Mondok eggyet, tetszel s akarlak! Választhatod a könnyű vagy a nehéz utat.


Szereted a homárt? És ha nem előlről vagy hátulról?


Ezekkel próbálkozz egyik csak bejön XD

2014. nov. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

33%-os és akik ilyen gyanúsan alacsony %kal rendelkeznek általában nem rendezett életmódú,frusztrált,beteges,önpusztító barmok.

Nem kell velük foglalkozni.

A normális élet az,hogy nem avatkozol bele mások magánéletébe,neked ez nem jött össze.


Amúgy túldimenzionálják ezt az udvarlást!


Heterók között is primitívnek tartom.

ha tetszik valaki kezdeményezni kell,függetlenül attól,hogy az illető lány vagy fiú.

Lányoknál is sok olyan van,aki csak várja a sült galambot,ahelyett,hogy megtenné az első lépést.

2014. nov. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Látom van aki locsoló verset is kreált már:)
2014. nov. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Eggyetértek a #10 - ik kommentelővel. Hiszen te érzed azt amit érzel és ezt senki sem veheti el tőled. Még a sok homofób sem.
2014. nov. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy megsúgom, hogy sok homofóbnál jelen van a saját neméhez való vonzódás, szóval ne hallgass rájuk. :D
2014. nov. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16-os


+1 :D

2014. nov. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!