Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meleg vagyok és szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok és szerelmes vagyok a legjobb haveromba de nem hiszem hogy ő meleg de én meghalok nélküle ha elmondom meg félek hogy elvesztem még várjak kicsit? Alig bírom nem akarom még elveszteni ennyire még nem kellett senki 17/f

Figyelt kérdés

2014. nov. 9. 19:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
3%
Kamu
2014. nov. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
NEM KAMU!!meghalnék érte de komolyan nem bírom :(
2014. nov. 9. 19:25
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos ha elmondod az nem változtat azon a tényen hogy ő nem vonzódik hozzád, szóval mindenképpen le kell mondanod róla. Viszont attól hogy elmondod még nem biztos hogy elveszted a barátságát. Sajnos a fiúk nem állnak túl jól hozzá ehhez a dologhoz, s ha egy másik fiú kifejezi a vonzalmát irántuk azt nem bóknak hanem sértésnek veszik... ami nagyon logikátlan, de nem minden srác viseltet ellenszenvesen a melegek iránt. Talán ő sem.
2014. nov. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
elég megértő,amiket mondtam eddig neki azt nem mondta el másnak viszont ha ezt elmondom nem tudom hogy reagál rá.Én tényleg őt akarom nem kell senki más,más fiu vagy lány nekem senki sem tetszik és nem is kell.Most mit tegyek?Ja és nem az a fajta meleg vagyok aki ilyen nyávogos hanem rendes férfias.
2014. nov. 9. 19:30
 5/21 anonim ***** válasza:
67%
Mi fogott meg benne?
2014. nov. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Minden,Igazából ő volt életemben az első olyan ember aki tényleg barátomnak mondható,tényleg sok mindent elmondhatok neki,meg persze én cukinak találom.Megtanított dolgokra,mert eléggé vissza húzodó és csendes voltam,és ő meglátott bennem valamit hogy én nem vagyok nyomi,és azóta tényleg sokkal bátrabb vagyok ennyi mindent még nem addtak nekem,de félek nagyon hogyha elveszíteném.Össze dőlne bennem az egész világ.Kb ha elveszíteném olyan mintha anyámat veszíteném el.
2014. nov. 9. 19:38
 7/21 anonim ***** válasza:
94%

Aha,átérzem az érzéseidet

Inkább érdeklődj,de óvatosan

2014. nov. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
mutassak arra felé hogy szerelmes vagyok belé?
2014. nov. 9. 19:51
 9/21 anonim ***** válasza:
93%
De azt hogy mutatnád ki neki?
2014. nov. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
hát nem tudom ebbe kell egy kis segítség,mert egyszerre hogy:Szia szeretlek az sok lenne neki egyébként egyszer írtam neki facebookon szíveket és ő is írt vissza de csak úgy értette hogy tesóként szeretem pedig én kicsit másképp gondoltam szóval hogy kezdjek neki?
2014. nov. 9. 19:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!