Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiu az első látásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu az első látásra megszerettem. Volt köztünk szájra puszi. Neki még nem volt barátnője, de viszont van egy lány aki velem 1idős, és szerintem őt is szereti. Talán engem jobban?!

Figyelt kérdés
a fiu barátai nem hagytak bèkèn,de a srác megvèdett.vajon szeret?ès hogyan tudassam vele hogy èn is szeretem ès járni akarok vele?(azt szeretnèm ha ő megkèrdeznè tőlem.)
2014. nov. 18. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Kitalálom.

13l?

2014. nov. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem 12 évesen még ne akarj kapcsolatot...van időd a pasizásra később is...ráérsz nem kell elsietni nyugi!
2014. nov. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen 13/l de ez tènyleg csqk ez tènyleg csak ijen "gyerekszerelem"
2014. nov. 18. 11:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon tudok:p
2014. nov. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Biztos szeret. Szerintem azt is tudja, hogy te is szereted.

Nem ijen, ilyen!

2014. nov. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de akkor mièrt nem kèrdezi meg hogy járunk e?
2014. nov. 18. 11:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Talán fél megkérdezni? Legyél rámenősebb!
2014. nov. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de hogyan legyek rámenősebb?mit csináljak?
2014. nov. 18. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!