Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak telefonon tudunk beszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak telefonon tudunk beszélni, de mostanában minden második szóval - akarva, akaratlanul - csak bántjuk egymást. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt. Nagy szerelem, meg minden. De közben szétkerültünk, szeptember óta. Nálam minden a régi, a környezet, a társaság, épp csak ő hiányzik a napjaimból. Neki minden más. Meg hát elvégre csak Pest az a pest, gondoljunk bele...

Csak telefonon tudunk beszélni, az általában minden napos. Egyszer ő hív, egyszer én hívom. Ez a megszokás. Bár mostanában nagyon gyakori a kimaradás. És egy hete már csak bántjuk egymást. Semmi kedvesség.

Én mindig próbálok lelkes lenni, mosolygós kedves. De ő soha semmit nem produkál. A fáradtságra hivatkozik, de igazából nem tudom megérteni. Szükségem van a kedvességre, a figyelmességre, a gyengédségre, a törődésre, arra, hogy éreztesse, hogy fontos vagyok, hogy szeret. Jobban, mint bármire... De semmi. Elmeséli a napját, én is elmesélem, de arra se reagál túlzottan lelkesen, és ennyi...

Jó, fáradt, meg egész nap nincs ideje semmire. Még rám gondolni se. Azt mondja, hogy ha nem vagyok vele, és zajlik az élet, közömbös vagyok. Ha velem van, boldog. Ez hogy van így?

gyakran egymás fejéhez vágunk olyan dolgokat, amiket nem is akarunk, de mégis...

Szeretnék ötleteket, tanácsokat kapni, hogy hogyan mentsem meg a kapcsolatot, vagyis mit csináljak másképp? Mert ez így nem mehet tovább. Nagyon fontos számomra a párom, és nagyon szeretném megtalálni az összhangot... Bár távkapcsolat is, meg minden csak ellenemre van... :( Kérlek segítsetek!!!


2007. okt. 29. 00:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia.1 kapcs.hoz ketten kellennek ahhoz is hogy jó legyen, meg ahhoz is ha rossz.Szerintem te maradj kedves, aranyos stb. amilyen voltál vele,lehet télleg csak fáradt meg sok neki ez most (költözés meg minden).De ha nem lesz változás akkor beszélned kell vele hogy neked nem jó így.Gondolom te sem akarod azt hogy csak adsz, de semmit nem kapsz.Mindenki megérdemli hogy szeressék!!
2007. okt. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom lehet e erre a dologra jó tanácsot adni.Én előszöris elgondolkodnék mi lehet a háttérben. Nem hiszem hogy ha szeretitek egymást, akkor lehet anyira fáradt az ember, hogy nem gondol a kedvesére. Én a te helyedben nem hívnám,és meglátod mennyire hiányzol neki.Kb 1 hét után meglátod hányszor hívott.Ha ez sem működik nem ártana leülni egy komoly beszélgetésre, mert lehet hogy más is van a háttérben.Semmiképpen ne ülj otthon és várd, hogy hívjon.Szórakozz, érezd jól magad.talán ha látja, nem otthon siránkozol, kicsit elgondolkodik azon, hogy elveszíthet...Sajnos egy idő után viszont érdemes elgondolkodni azon, meddig van értelme kapaszkodnod ebbe a kapcsolatba ha a másik enyire közömbös.Ne hagyd magad, harcold ki amire szükséged van... Én szorítok nektek és remélem nemsokára ismét egymásra találtok! Sok sikert!
2007. okt. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szia. az én kapcsolatomban ugyanez a helyzet, mintha az én életemet irtad volna le:)

én egy évig dolgoztam abban a városban ahol a párom is.nekem megszunt a munkahelyem,így hazakellett jonnom.visszacsoppentem az unalmas életbe, o meg ott maradt a nagyvárosban. én ugy érzem azért érezzuk így mert nekunk egyszeruen sokkal lassabban telik el egy nap, mint a másik félnek,mert azért nekik zajlik az élet,melo, utána egy sor a haverokkal,ilyesmi..mi meg a nap minden orájában arrra gondolunk,hogy legyen már este,hogy tudjunk beszélni...

én most épp ezt a modszert probálgatom,amit a második hozzászolo írt,hogy nem hívom ot.Nemtudom meddig fogom bírni és hogy fog e használni.és abban sem vagyok biztos,hogy egyáltalán erre a helyzetre van-e megoldás.

De talán ha nem hivnád, hanem hagynád,hogy o jelentkezzen akkor rádobenne,hogy menyire hiányzol neki,hmeg,hogy vajon mit csinálhatsz otthon,hogy nincs idod hivni ot,és hogy neki is rosszul esik ha a másik nem érdeklodik felole. Talán jobbra fordul a dolog.

Bár nemtudom egyáltalán ebben a helyzetben van-e valami megoldás..de azért sok sikert nekunk!:)

2007. okt. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén,vagy hazudhatok is????

Szerintem kezd el temetni a kapcsolatot.Én 220km-ről jöttem fel Pestre,és annyira megváltoztam néhány hónap alatt,h sok régi cimbora rám sem ismert.Ő is ezeken a változásokon megy most át,amikor partyzni járnak az új haverokkal,amikor állandóan zh-t írnak...A kolikban különben sem lehet aludni.Főleg nem egy egyetemi/főiskolai koliban.Határidők közé van szorítva az élete,jóval nagyobb a tananyag,és nincsen osztályfőnök,aki putyulgatja őket.Meg különben is,Bp annyira sok újdonságot tud kínálni a vidékről jötteknek,h az első néhány hónap azzal telík,h nagyjából megismerjék.Az a pörgés,ami a vásoban megy magával ragadja.Most aztán elkezd majd tombolni,felpörög az élete,és ha te nem kerülsz fel vele,akkor nem érted,h miért ilyen...ő meg úgy érzi,h nem tudod értékelni azt a rengeteg új felfedezést,amit ő tett.Nem tudsz vele pörögni,mert nem élted át.Más utakat kezdett el járni.Nem tudom,h te mist hány éves vagy,és ő mennyi,mert ezeket nem írtad le,de hidd el neked is jobb lesz,ha tovább lépsz.

De mondjuk nem árt egy próbát az sem, hogy ha egyszercsak nem hívod fel...ha ő sem teszi,akkor télleg az van amit mondtam.Számára már nem olyan fontos atörténet,mint neked.Ha eszét vesztve felhív,h jajj-jajj mi történt,akkor fontos vagy neki,csak fene jó dolgában nem érzi,h el is veszíthet.Próba cseresznye!

2007. okt. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!