Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mir vegyek a baratom szuletesn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mir vegyek a baratom szuletesnapjara?

Figyelt kérdés
18 eves vagyok o 19 lesz egy eve vagyunk egyutt. Nem tudom eldonteni mit vegyek mi a legmegfelellobb? parfum, vagy egy csesze amibe a mi kepunket bele lehet tenni vagy egy maci ugyancsak a kozos kepunkel? Szerintetek?

#barát #születésnap #nem tudom mit vegyek
2015. jan. 13. 14:04
 1/9 A kérdező kommentje:
mit *
2015. jan. 13. 14:06
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy terhességi tesztet poénból. Plus napszemcsi vagy óra.. Vagy dzseki...
2015. jan. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

felejthetetlen nyalánkság, ezt ne hagyd ki :D

[link]

2015. jan. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 CptTomato ***** válasza:
Amiket felsoroltál eléggé snassz ajándékok... kedvesek de inkább évfordulós ajándék mint szülinapi vegyél olyasmit aminek örül ami az övé... tudom hülyén fog hangzani de olyasmit vegyél neki szülinapjára ami ha esetleg szakítotok nem feltétlen rád emlékezteti.
2015. jan. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nagyon gagyinak tartom ajándéknak a bögrét meg a macit. Na jó a bögre talán még elmegy... Na de a maci? Egy 19 éves fiúnak macit? Értem én, hogy cuki, meg aranyos... de szerintem gyerekes.


Amúgy egy karóra szerintem jó ötlet lenne. És nem kell többtizezerért megvenni, tudsz olcsóbban is szerezni. ;)


18/L

2015. jan. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez nem hülyeség... Ilyet nem kapsz akárkitől... :DSztem ez nagyon nagy én szakadnék ha csajtól ilyet kapnék
2015. jan. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kovácsoltvas kés tőllem!
2015. jan. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hülyén hangzik de szerintem az ebayes szobor viszi a pálmát... :D
2015. jan. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ennyi :D hát hatalmas egyszerűen
2015. jan. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!