Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő után hívjam fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után hívjam fel magamhoz a barátom?

Figyelt kérdés
Egy iskolába járunk és nap mint nap beszélünk, bár élőben még nem annyira tudunk nyitni egymás felé, de idővel ez egyre jobb. Miket tudunk csinálni együtt hogy jobban megismerjük egymást? Mikor hívjam fel magamhoz? ha felhívom akkor mit csináljunk?(normális válaszokat lécives)

2015. jan. 12. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyelvtanozzatok! :))) ^^
2015. jan. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Egy emberméretű szalmazsákot készítsetek
2015. jan. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem elobb tervezzetek kozos programokat es majd kesobb hivd fel :)
2015. jan. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 To7ka ***** válasza:

Legyen néha egy komolyabb apropója az együttlétnek, mint pl a felhívásnak. Ami úgy praktikus is. Vond be a mindennapjaidba, ha szeretnél közelebb kerülni hozzá. Találjatok olyan dolgokat amit szerettek csinálni, és lehet a másiknak is tetszene. Első körben ez egész jó, utána kereshettek már közösen új dolgokat is.

Ilyen apropó lehet, ha valami elegánsan megjelenős helyre mész előtte felhívod lepakolni, és a tegnap sütött csokitortádat megosztod vele (a pasik szeretik a sütit!), persze a standard közös filmezés is jó, vagy eltölteni egy kis időt egy program előtt. (2-kor vége a sulidnak, és 4re elmentek valahova, akkor megkéred hogy kísérjen haza..)

Leültök az ágyra beszélgetni, csókolózni, néztek valamit, megmutatod a bélyeggyűjteményed (Nekem pl tényleg van, bár csak örökölt!!:D), és természetesen eltöltitek az időt. Utána szépen ez is egyre jobb lesz, és fejlődik valamerre (valószínűleg a petting fele, mert kíváncsiság fiatalság bolondság).

2015. jan. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és mennyi idő után hívnád fel a lakásba?
2015. jan. 12. 17:14
 6/10 anonim ***** válasza:

#3 vagyok es igazabol fiu..

De szerintem miutan megbizol benne annyira h behivd a sajat hazatokba es ott legyetek..

Nem mondom h tolvaj meg ilyenek de elobb legyen meg a bizalom..

2015. jan. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Figyelj! Ha ennyire fogalmad sincs a dolgokról, akkor inkább ne pasizz!! Komolyan mondom!
2015. jan. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
azért nincs fogalmam róla mert 18éves vagyok és ő az első barátom. beszólogatás helyett inkább értékelni kéne hogy nem kurattam szét magam 14 évesen..
2015. jan. 12. 17:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Kerdezo! En ezt ertekelem de en csak segiteni probalok neked...(meg mindig #3)
2015. jan. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 To7ka ***** válasza:
Bármikor amikor aktuális, van mit csinálnotok, és szívesen felhívnád. Se később se hamarabb, nincs időhöz kötve!:)
2015. jan. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!