Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hihetetlenül sértődékeny a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetetlenül sértődékeny a pasim, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem azok a válaszok érdekelnek,hogy dobd ki,meg,hogy hajtsd el a francba,hanem ha van valakinek valami ötlete,tippe,bevált módszere erre. Még csak 3 hónapja vagyunk együtt,de máris eljött az igazi énje,nem játssza meg magát,ami persze jó,de akad némi problémám vele. Ha valami nem úgy történik,ahogyan azt ő elképzelte,azaz rögtön,azonnal,akkor egyből kikeszül. Vagy egy eset,ami ma történt.Mondott valamit,amire én visszakérdeztem,hogy: Jaj,tényleg,ez így van?...erre felkapja a vizet,hogy én nem hiszek neki,én mondtam,hogy: De persze,ha te mondod. Ki nem mondja,hogy megsértődött,de látszik rajta,megváltozik a kedve,utána már nincs kedve beszélgetni,vagy esetleg nem ír vissza sms-ben. Na ilyenkor legyen okos az ember,hogy mi az istent csináljak vele??? Ha ezt így folytatja,biztos vagyok benne,hogy már előre félni fogok,hogy mot mondhatok és mit nem. Ötletek???

2015. febr. 10. 22:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és ha nekem valami rosszul esik,akkor hülyének vagyok nézve,hogy ilyen dolog zavar engem.
2015. febr. 10. 22:42
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Valami férfi társaságba kéne bekerülnie, ott leszokik a sértődékenységről.
2015. febr. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Picit figyelj rá hogy mit mondasz, és vele is próbáld megbeszélni a viselkedését
2015. febr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szakítasz,sok sikert a gyerekneveléshez.
2015. febr. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kartekony idegesito feregre csak a kikukazas a megoldas. A sertodekenysegevel majd mindig idegesiteni fog. N
2015. febr. 11. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Klimax
2015. szept. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!