Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én tehetek róla ha féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én tehetek róla ha féltékeny vagyok és a párom csetel meg még kitudja mit csinál? Hogy hozzam helyre 3és fél év nekem sokat jelent!

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
cseteld vissza
2010. febr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nézz utána ,pontosan mi történik.

ha van okod a féltékenységre akkor vond kérdőre.

de amíg nem vagy biztos benne ne vádold alaptalanul

2010. febr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, csak kedvtelésből chatel. Ha tudod a nicknevét, akkor egy egyáltalán nem rád illő néven írj neki, hogy mi okból chatel. De! ne mondd meg neki, hogy te voltál. Akkor azt hinné (jogosan) hogy megfigyeled minden lépését. Persze, ha kiderül, hogy mást keres, és ez eléggé felzaklat, akkor mondd meg neki ott nyugodtan, hogy te voltál az aki írt neki.
2010. febr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez a baj a nettel...bármit megtehetsz,és ő is.A chat pedig szerintem f@szság....undormány dolgok folynak ott!!
2010. febr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem nem csinált semmit haszeret és 3 éve veled van bisztos odáigvan érted és csete is azért megy hogy szorakozon.
2010. febr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!