Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az első nagy szerelmemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első nagy szerelmemmel álmodtam akivel egy éve vége, minden érzésem előjött, de van párom. Ilyenkor mit tehetek? Minden tanácsot megköszönnék.

Figyelt kérdés

Nagyon sok dolgot álmodtam vele, legfőbb az,hogy egy rendezvényen vagyunk és mindketten nézzük egymást, ő nem tudja mit tegyen de odajönne hozzám, de nem teheti mert nekem van már párom,így megnéz utoljára és fejetfogva elmegy.

Nekem minden érzésem előjött iránta,olyan mintha még mindig szeretném és nem akar ez szűnni.

Úgy érzem képes lennék újrakezdeni,de eszembe jut milyen volt a kapcsolat és vele ellentétben a rossz vége....


Fogalmam sincs mit tehetnék a mostani párom se akarom eldobni de rossz hogy ezeket érzem.

Amúgy úgy keltem fel,hogy tisztára kiver a víz, azóta gyomoridegem van és tiszta forró vagyok.

Miért játsszák ezt az idegeim? Nagyon örülnék pár tanácsnak :(

18L


2015. márc. 24. 06:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyugi csak nő vagy! Még 50 év és megjön az eszed!
2015. márc. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne gondolj ra. Ez nem igazi szerelem. Gondolj arra, hogy okkal szakitottatok, a mostani paroddal meg okkal jottetek ossze.
2015. márc. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Benned még nem ért véget az a szerelem!
2015. márc. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne tulajdoníts nagy jelentőséget egy álomnak! előfordul az ilyesmi, de az érzés hamar el fog múlni, ne aggódj.

A jelenlegi párodat szereted?

2015. márc. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Igazából én sem tudom mi van velem.

Pár hónapig nem is láttam ezért úgy gondoltam teljesen lezártam vele.Közben összejöttem a mostani barátommal és igen, úgy éreztem/érzem,hogy szeretem őt.

Aztán egyre többet láttam a régit, és mikor összenéztünk mindig belerezdült a hasam, nem értem miért, még köszönő viszonyban sem vagyunk mert csúnya vége volt. Aztán jött ez az álom és újra azt érzem mint az akkori kapcsolatunk alatt és teljesen el vagyok bizonytalanodva. Nem tudom mit kéne tennem,elmúlik magától?

2015. márc. 24. 14:28
 6/9 anonim ***** válasza:
De ismerős! :(
2015. márc. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
utolsó,neked sikerült kiheverned?
2015. márc. 24. 16:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl korán jöttél össze a másikkal? Amikor még nem tudtad lezárni az előzőt?
2015. márc. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, akkor úgy éreztem lezártam:(
2015. márc. 24. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!