Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, elsősorban tőletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, elsősorban tőletek kérdezném, hónapfordulóra szükséges lenne valami kis ajándék?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet,hogy most van először komoly kapcsolatom,amikor tényleg szeretem azt akivel együtt vagyok és nem csak szexre nézem,így most érek el először kapcsolatban 1 hónapot csütörtökön.Barátnőm emlegeti,hogy mindjárt első hónapforduló stb.

Kellene neki valamit venni ? Persze nem gyémántgyűrűre meg ilyenekre gondolok,hanem valami kisebb dologra.


Én 20 ő 18,előre is köszönöm!


2015. márc. 31. 08:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg egy csokit vagy egy szal viragot , HA ugy erzed. Nem szukseges, de gondolom jol esne neki, ha emlegeti..
2015. márc. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem valami apróságot vehetnél (pl. Szamos marcipán szívecske) vagy vidd el valahova, ami tudod, hogy tetszene Neki. Akár egy ingyenes programra is és közben vegyél egy szál vörös rózsát neki (ha szereti).

Szerintem inkább az a lényeg, hogy gondoltál rá ÉS tettél is érte: programot szerveztél vagy elmentél külön Neki venni valamilyen apróságot. Nekem nagyon tetszett egyik exemtől, hogy kis meghívót írt és nyomtatott egy közös programra. Nem volt semmi különös, csak egy mozizás, de szép képet keresett, szép betűkkel kinyomtatta és betette egy borítékba.

2015. márc. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem, nem igénylem az ilyen "muszájból" vett ajándékokat. Ha ennyire emlegeti a barátnőd, akkor lehet, hogy számít valami kis apróságra. Jó ötlet lehet a szokásos csoki, virág, plüssállat, vagy valami személyesebb.
2015. márc. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hát én a hónapfordulókat kb 15 éves korom óta nem ünneplem, de ha a barátnőd más jellem, akkor lepd meg valami aprósággal..

20L

2015. márc. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi sosem adtunk egymásnak hónapfordulókon semmit, de néha meglepjük egymást apróságokkal csak úgy. Én nem igénylem az ajándékokat, de van olyan lány, aki nagyon, ezt nála kéne kipuhatolnod. Mindenesetre egy közös programmal például sehogy sem tudsz mellélőni, míg ha szereti ajándékot kapni és semmit sem adsz, azt mindig magában fogja hordani.
2015. márc. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

egy nagyon piciséget vennék a helyedben, mert itt a szándék a fontos VAGY főzzél neki valamit (miért ne?)

Az is lehet, hogy elviszed egy olyan helyre ami számodra nagyon sokat jelent és ezzel megmutatsz magadból valami újat (akár randi keretén belül is)


én első barátnőmnek egy csomag hajgumit vettem (semmi forduló vagy ilyesmi), mert panaszkodott, hogy elveszíti, nem tudja összefogni a haját (csók közben zavart) és poénból vettem neki 10et.

Baromira örült neki, de tényleg, mert "figyeltem rá" és gondoltam rá.

A mostani párom is azoknak örült a legjobban, amikor olyat csináltam/vettem amit hiányolt, de apróság volt és ő nem gondolt soha arra, hogy elmenjen és vegyen.

2015. márc. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. márc. 31. 13:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Én évfordulóról is feledkeztem már meg, nemhogy hónapfordulóról... Én ezt egyáltalán nem tartom fontosnak, ajándékot sem várnék. Bár én elég rideg vagyok, egy kapcsolatban is, szóval ha a barátnőd ilyen kis cuki rózsaszín felhők közt él, akkor lehet, hogy elvárja. 22/N
2015. márc. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem évfordulóra is értelmetlen, felesleges az ajándék....nem hogy hónapfordulóra...

Kívánjatok egymásnak boldog hónapfordulót, legyetek együtt aztán csókolom. Évfordulókra már érdemes ünneplés gyanánt programot kitalálni.

2015. márc. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!